




Wymiary 144×93×31 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka Mine Walnut and White to stylowy i wyrazisty mebel, który łączy w sobie nowoczesny design z praktycznym rozwiązaniem do przechowywania. Oferuje połączenie zamkniętych części i środkowego segmentu z przeszklonymi półkami, dzięki czemu można tu łatwo wyeksponować dekoracje i przechowywać wszystko, co niezbędne. Dzięki eleganckim zaokrąglonym krawędziom i kompaktowej formie szafka stanie się dominującym elementem wnętrza, a jednocześnie pozwoli uporządkować wszystkie przedmioty w jednym miejscu.Korpus wykonany jest z melaminowanej płyty wiórowej E1 o grubości 18 mm, która zapewnia wytrzymałość, stabilność i łatwość konserwacji. Ciepły dekor orzechowy w połączeniu z czysto białym wnętrzem sprawia, że szafka wygląda nowocześnie, świeżo i bardzo estetycznie. Szafka nadaje się do salonu, jadalni lub gabinetu, gdzie stworzy efektowny i stylowy element do przechowywania.Parametry: materiał: 100% melaminowana płyta wiórowa E1 grubość materiału: 18 mm szerokość: 93 cm wysokość: 144 cm głębokość: 31,8 cm kolorystyka: orzech + biel zamknięte szafki, otwarte półki pośrodku, ozdobne przeszklenia
| Szerokość: | 93 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 31 cm |
| Wysokość: | 144 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Kształt | Proste |
| Rodzaj drzwi | Przeszklone |
| Kolor | Biała |
| Dekor | Orzech |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

172×136×45 cm, matowa, z orzecha włoskiego
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie