







Wymiary 130×29×34 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 516,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka Seul White to wąska i praktyczna szafka w eleganckim białym wykończeniu, która doskonale nadaje się do łazienki, przedpokoju, biura lub mniejszych pomieszczeń. Dzięki smukłemu kształtowi nie zajmuje dużo miejsca, a mimo to zapewnia zaskakująco dużą przestrzeń do przechowywania. Wewnątrz znajdują się regulowane półki, dzięki czemu można dostosować układ wnętrza do własnych potrzeb. Konstrukcja z melaminowanej płyty wiórowej o grubości 18 mm zapewnia wytrzymałość i długą żywotność.Parametry produktu materiał: 100% melaminowana płyta wiórowa grubość materiału: 18 mm wymiary: 29 × 130 × 34 cm (szer. × wys. × gł.) kolor: biały układ wewnętrzny: regulowane półki
| Szerokość: | 29 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 34 cm |
| Wysokość: | 130 cm |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
|---|---|
| Rodzaj drzwi | Pełne |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Kształt | Proste |
| Materiał | Laminat |
| Przestrzeń do przechowywania | Półki, Łączony |
| Kolor | Biała |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

Głębokość, półki, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
Jednodrzwiowa, dwuskrzydłowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
200×250×60 cm, drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
Narożna, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
Narożna, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
178×80×42 cm, nowoczesna, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, półki, matowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
Szufladowa
W magazynieDostawa gratis
178×80×42 cm, przesuwana, czterodrzwiowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
Narożna, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
Głębokość, półki, dębowa
W magazynie
203×157×51 cm, drewniana, czterodrzwiowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, półki, matowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
Narożna, nowoczesna, retro
W magazynie
235×150×60 cm, trzydrzwiowa, drewniana
Dostawa gratis
Drewniana, półki
W magazynie
Narożna, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
Narożna, szufladowa
W magazynieDostawa gratis
Półki, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
120×60 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie