










Wymiary 77×130×80 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Rozkładany stół jadalniany Vina Borovice Atlantic łączy w sobie elegancję, praktyczność i nowoczesny design. Blat z płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm zapewnia solidną i wytrzymałą powierzchnię, a nogibukowe nadają całości lekkości i ponadczasowej estetyki. Dekoracja sosny Atlantic pięknie rozjaśnia wnętrze i pasuje do stylów rustykalnych, skandynawskich i nowoczesnych. Stół zapewnia wygodną przestrzeń dla rodziny i gości, a gdy potrzebujesz więcej miejsca, dzięki funkcji rozkładania można go łatwo przedłużyć do 165 cm. Doskonale sprawdzi się podczas codziennych posiłków i wyjątkowych okazji. Parametry produktu materiał: płyta wiórowa pokryta 100% melaminą grubość blatu: 18 mm nogi: drewno bukowe wymiary stołu: 130 × 77 × 80 cm wymiary po rozłożeniu: 165 × 75 × 80 cm nośność: 40 kg kolor: sosna Atlantic
| Szerokość: | 130 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 77 cm |
| Styl | Nowoczesny, Rustykalny, Skandynawski |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rozkładanie | Rozkładane |
| Materiał nóg | Drewno |
| Materiał blatu | Laminat |
| Kolor | Brązowa |
| Kształt | Prostokątne |
| Rodzaj drewna | Buk |
| Rodzaj nóg | Klasyczne |
| Dekor | Sosna atlantycka |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 40 kg |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
74×120×80 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, szklana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, na 8 i więcej osób, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
80-160×80 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, na 6 osób
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie