



Wymiary 144×93×31 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka Mine Walnut and Yellow to stylowy i charakterystyczny mebel, który wprowadza do wnętrza nowoczesny design, a jednocześnie stanowi praktyczne rozwiązanie do przechowywania. Łączy w sobie zamknięte części z atrakcyjnym środkowym segmentem z przeszkleniem, w którym można wyeksponować dekoracje lub przechowywać przedmioty, które chcesz mieć na widoku. Zaokrąglone krawędzie i kompaktowy kształt sprawiają, że szafka wygląda elegancko i stanie się charakterystycznym elementem każdego pomieszczenia. Korpus wykonany jest z melaminowanej płyty wiórowej E1 o grubości 18 mm, która gwarantuje stabilność, wytrzymałość i łatwość konserwacji. Dekor orzechowy uzupełniony żółtymi akcentami tworzy świeży, nowoczesny i zabawny wygląd, który natychmiast ożywi salon, jadalnię lub gabinet. Wyrazista kombinacja kolorów nadaje pomieszczeniu charakteru i wizualnej dynamiki. Parametry: materiał: 100% melaminowana płyta wiórowa E1 grubość materiału: 18 mm szerokość: 93 cm wysokość: 144 cm głębokość: 31,8 cm kolorystyka: orzech + żółty zamknięte szafki, otwarte półki pośrodku, ozdobne przeszklenia
| Szerokość: | 93 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 31 cm |
| Wysokość: | 144 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Kształt | Proste |
| Rodzaj drzwi | Przeszklone |
| Kolor | Żółta |
| Dekor | Orzech |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

172×136×45 cm, matowa, z orzecha włoskiego
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie