








Wymiary 111×95×36 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka Tigris Orange przyciąga uwagę wyrazistym motywem z pomarańczowymi i bordowymi elementami, które tworzą dynamiczny, niemal egzotyczny wygląd. Korpus w kolorze dębu sonoma sprawia wrażenie ciepłego i naturalnego, a drewniane nogi dodają stabilności i eleganckiej lekkości. Wewnątrz znajdują się praktyczne półki z wystarczającą ilością miejsca na książki, dekoracje, dodatki i przedmioty codziennego użytku, dzięki czemu szafka doskonale nadaje się do salonu, gabinetu lub przedpokoju. Parametry produktu materiał: 100% melaminowana płyta wiórowa grubość materiału: 18 mm nogi: drewniane wykończenie powierzchni: powłoka UV wymiary: 95 × 111 × 36 cm (szer. × wys. × gł.) wysokość nóg: 15 cm wysokość półek: 19,8 cm możliwość przymocowania do ściany: tak kolor: dąb sonoma / pomarańczowy / bordowy – wyrazisty motyw
| Szerokość: | 95 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 36 cm |
| Wysokość: | 111 cm |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
|---|---|
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Kształt | Proste |
| Na nóżkach | Tak |
| Rodzaj drzwi | Otwarte |
| Rodzaj drewna | Dąb sonoma |
| Styl | Orientalny |
| Kolor | Pomarańczowa |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

172×136×45 cm, matowa, z orzecha włoskiego
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie