











Wymiary 198×90×40 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1299,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka Jely White to nowoczesne i praktyczne rozwiązanie do przechowywania, które idealnie sprawdzi się w kuchni, jadalni, gabinecie lub pomieszczeniu technicznym. Łączy w sobie zamknięte szafki, otwartą przestrzeń na sprzęt AGD i trzy szuflady, dzięki czemu oferuje naprawdę uniwersalne zastosowanie – od przechowywania naczyń i żywności po umieszczenie kuchenki mikrofalowej, ekspresu do kawy lub akcesoriów kuchennych.Wykonana jest z płyty wiórowej z melaminową powierzchnią E1 o grubości 18 mm, co gwarantuje wytrzymałość, stabilność i długą żywotność. Czysta biała kolorystyka wygląda elegancko i łatwo komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami. Metalowe nóżki nadają szafce stabilność i lekki wygląd.Parametry: materiał: 100% płyta wiórowa z melaminową powierzchnią E1 grubość materiału: 18 mm szerokość: 90 cm wysokość: 198,6 cm głębokość: 40 cm kolor: biały kombinacja szafek, otwarte półki i trzy szuflady
| Szerokość: | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 198 cm |
| Kształt | Proste |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Styl | Nowoczesny |
| Otwieranie | Klasyczne otwarcie |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

Industrialna, do zmywarki, klasyczne otwarcie

Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie