







Wymiary 111×95×36 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka Mega Sonoma Oak Flowers II to dekoracyjny element do przechowywania, który na pierwszy rzut oka przyciąga uwagę wyrazistym motywem kwiatowym na frontowej powierzchni i nowoczesnym wykonaniem w odcieniu dębu sonoma. Stabilność zapewniają nogi z drewna grabowego, które nadają całości lekkości i stylowego retro charakteru. Szafka ma praktyczny układ wewnętrzny z półkami, dzięki czemu pasuje do salonu, przedpokoju i sypialni.Parametry produktu materiał: 100% melaminowana płyta wiórowa grubość materiału: 18 mm nóżki: grab uchwyty: metalowe i linowe wykończenie powierzchni: powłoka UV wymiary: 95 × 111 × 36 cm (szer. × wys. × gł.) wysokość półek: 19,8 cm wysokość nóg: 15 cm kolor: dąb sonoma / motyw kwiatowy
| Szerokość: | 95 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 36 cm |
| Wysokość: | 111 cm |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
|---|---|
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Kształt | Proste |
| Styl | Retro |
| Na nóżkach | Tak |
| Rodzaj drzwi | Otwarte |
| Rodzaj drewna | Dąb sonoma |
| Kolor | Fioletowa |
| Dekor | Dąb sonoma |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

172×136×45 cm, matowa, z orzecha włoskiego
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie