





Wymiary 75×180×90 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 728,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stół Sablin Travertine zmieni Twoją jadalnię w eleganckie i przytulne miejsce. Blat z płyty wiórowej pokrytej melaminą w atrakcyjnym dekorze trawertynu wygląda luksusowo, a jednocześnie jest bardzo wytrzymały i nadaje się do codziennego użytku. Solidna konstrukcja o grubości 25 mm zapewnia stabilność, a duże wymiary gwarantują wygodę podczas codziennych rodzinnych posiłków i uroczystych okazji. Delikatny, naturalny wygląd stołu pięknie uzupełni zarówno nowoczesne, jak i skandynawskie wnętrza. Parametry produktu materiał: płyta wiórowa pokryta 100% melaminą grubość blatu: 25 mm wymiary: 180 × 75 × 89,5 cm kolor: trawertyn
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Rozkładanie | Solidny |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
| Materiał blatu | Laminat |
| Kolor | Beżowa |
| Kształt | Prostokątne |
| Dekor | Trawertyn |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

Nowoczesna, klonowa, na 4 osoby
W magazynieDostawa gratis
75×110×72 cm, matowa, solidna
W magazynie
75×80×120 cm, dębowa, błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, dębowa
Dostawa gratis
74×80×80 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
13×68×87 cm
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, okrągła
W magazynie

Rozkładana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
Marmurowa
W magazynie
13×52×86 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis

78×80×80-160 cm, rozkładana, nowoczesna
Do wysłania za 1 tydzień
Nowoczesna, dębowa, z dębu sonoma
Dostawa gratis
75×80×80 cm, dębowa, skandynawska
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Okrągła, solidna
W magazynie
76×110×220 cm, nowoczesna, na 8 i więcej osób
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
76 cm, ⌀ 90 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
74×120×80 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, drewniana, drewniana
W magazynie
Rozkładana, drewniana, drewniana

Nowoczesna, okrągła
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, okrągła, solidna
W magazynie
75×110×72 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Drewniana, drewniana, okrągła
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie