








Wymiary 136×62×35 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka Dune White to stylowy i nowoczesny mebel do przechowywania, który od razu przyciąga uwagę oryginalnym geometrycznym wzorem na frontowych powierzchniach. Czysta biała kolorystyka wygląda elegancko, a dzięki ponadczasowemu wzornictwu z łatwością wkomponuje się w salon, sypialnię, przedpokój, a nawet łazienkę. Szafka stoi na metalowych nóżkach, które zapewniają stabilność, a jednocześnie lekki, przestronny wygląd. Wewnątrz znajdują się praktyczne półki, na których można przechowywać ręczniki, kosmetyki, dokumenty, akcesoria lub artykuły gospodarstwa domowego. Korpus wykonany jest z melaminowanej płyty wiórowej, która jest łatwa w utrzymaniu i zapewnia długą żywotność. Parametry: materiał: melaminowana płyta wiórowa nóżki metalowe kolor: biały wewnętrzna półka zapewniająca przejrzyste przechowywanie dekoracja w wzór geometryczny
| Szerokość: | 62 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 136 cm |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Kształt | Proste |
| Na nóżkach | Tak |
| Rodzaj drzwi | Otwarte |
| Kolor | Biała |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

172×136×45 cm, matowa, z orzecha włoskiego
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie