





Wymiary 75×145×88 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 650,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stół Milan White and Walnut to nowoczesny i elegancki dodatek do każdej jadalni. Łączy w sobie blat z melaminowanej płyty wiórowej o grubości 18 mm z solidnymi nogami z drewna suntalamowego, które zapewniają stabilność i długą żywotność. Połączenie czystej bieli i ciepłego dekoru orzechowego tworzy harmonijną i ponadczasową kompozycję, dzięki czemu stół z łatwością wkomponuje się w różne style wnętrz. Praktyczna półka o wysokości 9 cm pozwala na przechowywanie drobnych przyborów stołowych pod ręką, zachowując jednocześnie elegancki, czysty wygląd stołu. Parametry produktu materiał: płyta wiórowa pokryta w 100% melaminą grubość blatu: 18 mm nogi: suntalamowe wymiary stołu: 145 × 75 × 88 cm powierzchnia odkładania: 42,9 cm, wysokość 9 cm kolor: biały + orzech
| Szerokość: | 145 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 88 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Rozkładanie | Solidny |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny |
| Materiał nóg | Drewno |
| Materiał blatu | Laminat |
| Kolor | Biała |
| Kształt | Prostokątne |
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
| Rodzaj nóg | Klasyczne |
| Dekor | Orzech |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

75×110×72 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
76 cm, ⌀ 90 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
76×80×140-180 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
79×129×80 cm, rozkładana, matowa
W magazynie
76×80×140-180 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, drewniana
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Rozkładana, drewniana, drewniana
W magazynie
76×90×90 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
76 cm, ⌀ 100 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
76 cm, ⌀ 90 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
Dostawa gratis
80×132 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynie
76×90×160-210 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
76×90×160-210 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
76×100×200-300 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, drewniana, drewniana
W magazynie
75×90×150 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynie
76×100×200-300 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
73×160×90 cm, rozkładana, nowoczesna

Prostokątna
W magazynie
Okrągła
W magazynie
76 cm, ⌀ 90 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, drewniana
W magazynie
76×80×140-180 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
74×80×80 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, drewniana, klasyczna
W magazynie
93×120 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
170×90 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, okrągła, z orzecha włoskiego
Dostawa gratis
76×90×160-210 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, drewniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie