





Wymiary 200×60×35 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafa Berlin Walnut and White to efektowne i praktyczne rozwiązanie do przechowywania obuwia i dodatków w przedpokoju. Łączy industrialny design z wysoką funkcjonalnością i stanowi elegancki element dominujący w nowoczesnym wnętrzu. Korpus wykonany jest 100% z płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm, co zapewnia wytrzymałość i długą żywotność. Połączenie dekoru orzechowego i białych powierzchni sprawia, że szafa wygląda świeżo i ponadczasowo. Metalowe nóżki, uchwyty i wieszak podkreślają industrialny charakter i przyczyniają się do stabilności i wytrzymałości. Wewnętrzna organizacja z licznymi półkami zapewnia wystarczającą ilość miejsca do przejrzystego przechowywania obuwia i akcesoriów. Dla większego bezpieczeństwa szafkę można przymocować do ściany. Ważne informacje: materiał: płyta wiórowa pokryta melaminą grubość materiału: 18 mm wymiary: 60 × 35 × 200 cm konstrukcja: metalowe nóżki, uchwyty i wieszak przestrzeń do przechowywania: liczne półki montaż: możliwość przymocowania do ściany kolor/dekor: orzech i biały
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rodzaj drzwi | Pełne |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Kształt | Proste |
| Materiał | Laminat |
| Przestrzeń do przechowywania | Półki, Łączony |
| Kolor | Biała |
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
| Na nóżkach | Tak |
| Dekor | Orzech |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

172×136×45 cm, czterodrzwiowa, metalowa
W magazynie
185×80×45 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynie
175×160×40 cm, czterodrzwiowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
185×80×45 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie