



Wymiary 76×120×30 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zestaw do przedpokoju Fiel Oak and White to praktyczne i stylowe rozwiązanie zapewniające porządek w przedpokoju. Łączy w sobie szafkę na buty, szafki do przechowywania i wieszak, dzięki czemu zapewnia przejrzystą przestrzeń nie tylko na obuwie, ale także na odzież wierzchnią i drobne akcesoria. Korpus wykonany jest 100% z płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm, co zapewnia wytrzymałość i długą żywotność. Połączenie dekoru dębowego i białej barwy sprawia, że zestaw wygląda świeżo i nowocześnie i z łatwością wkomponuje się w skandynawski i współczesny wystrój wnętrza. Liczne półki i pojemny moduł dolny zapewniają wystarczającą ilość miejsca do przechowywania, a wieszak zwiększa funkcjonalność zestawu. Dla większej stabilności poszczególne elementy można przymocować do ściany. Ważne informacje: materiał: płyta wiórowa pokryta melaminą grubość materiału: 18 mm wymiary dolnego modułu: 120 × 30 × 76 cm szerokość szafki: 60 cm wymiary wieszaka: 60 × 1,8 × 15 cm nóżki: plastikowe montaż: możliwość przymocowania do ściany kolor/dekor: dąb i biały
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 76 cm |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Szafa | Tak |
| Ławki | Tak |
| Wieszak | Tak |
| Szafka na buty | Tak |
| Materiał | Laminat |
| Kolor | Biała |
| Dekor | Dąb |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie