






Wymiary 135×50×38 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka na buty Mega Sonoma Oak Stripes to praktyczne i nowoczesne rozwiązanie do przechowywania obuwia w przedpokoju lub sypialni. Wykończenie w kolorze dębu sonoma z wyraźnym motywem pasków nadaje meblom dynamiczny wygląd i łatwo komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami. Korpus wykonany jest z płyty wiórowej pokrytej melaminą, która zapewnia dobrą odporność podczas codziennego użytkowania.Szafka na buty oferuje kilka półek o wystarczającej wysokości do przechowywania różnych rodzajów obuwia i drobnych akcesoriów. Stabilna konstrukcja z solidnymi nogami zapewnia bezpieczne użytkowanie, a szafkę można przymocować do ściany, aby uzyskać większą stabilność i zaoszczędzić miejsce. Powłoka z ochroną UV pomaga chronić dekor przed zarysowaniami i blaknięciem.Parametry i ważne informacje: materiał: 100% melaminowana płyta wiórowa grubość płyty: 18 mm wymiary: szerokość 50 cm, wysokość 135 cm, głębokość 38 cm wysokość półki: 13,5 cm wysokość nóżek: 15 cm wykończenie powierzchni: ochrona UV możliwość: mocowanie do ściany kolor/dekor: dąb sonoma z motywem pasków
| Szerokość: | 50 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 38 cm |
| Wysokość: | 135 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Kształt | Proste |
| Na nóżkach | Tak |
| Rodzaj drzwi | Otwarte |
| Rodzaj drewna | Dąb sonoma |
| Kolor | Czarna |
| Dekor | Dąb sonoma |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

172×136×45 cm, matowa, z orzecha włoskiego
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie