Żółty/pomarańczowy dywan 160x230 cm Muse Orange Retro – Asiatic Carpets
Wymiary 160×230 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 583 zł
Historia cen
- 26.05.2026 - 583 zł
- 23.05.2026 - 583 zł
- 17.04.2026 - 538,9 zł
- 31.03.2026 - 634 zł
- 24.03.2026 - 619 zł
- 19.03.2026 - 526,15 zł
- 10.03.2026 - 619 zł
- 5.03.2026 - 526,15 zł
- 24.02.2026 - 619 zł
- 20.02.2026 - 526,15 zł
- 16.02.2026 - 619 zł
- 14.02.2026 - 526,15 zł
- 27.01.2026 - 619 zł
- 23.01.2026 - 526,15 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Ten dywan od Asiatic Carpets to praktyczny dodatek do każdego wnętrza. Oferuje miękką i zachęcającą powierzchnię, która doda przytulnej atmosfery do Twojego domu. Aby zachować jakość dywanu, używaj tylko odkurzacza bez szczotki obrotowej, aby uniknąć uszkodzenia włókien. Unikaj rozlewania płynów, a jeśli dojdzie do poplamienia, delikatnie wyczyść plamę czystą białą bawełnianą szmatką. Jeśli plamy nie można usunąć, należy skonsultować się z profesjonalistą. Nie należy prać dywanu w pralce. Zalecamy użycie antypoślizgowego podkładu dla zwiększenia bezpieczeństwa i ochrony podłogi. Aby zapewnić długą żywotność, należy chronić dywan przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i trzymać go z dala od ognia.
Wymiary
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 230 cm |
Specyfikacje
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Materiał | Bawełna |
| Styl | Retro |
| Rodzaj materiału | Naturalne |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Skład i rodzaj materiału | Polipropylen |
| Długość włosia | 9 mm |
| Grubość | 1.2 cm |
| Długość włosia dywanu | Krótkie włosie |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 7.36 kg |
| Długość | 230 cm |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Welur) |
| Kolekcja | Muse |
| Wzór | Geometryczny |
| Design | Retro |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 1800 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Niska |
| Właściwości | Odpowiednie do podgrzewanych podłóg |
| Pielęgnacja | Czyszczenie punktowe/odkurzać regularnie/nie używać chemicznych środków czyszczących/nie szorować/wycierać suchą ściereczką/nie używać chemicznych środków wybielających |
| Materiał tylnej strony | Lateks |
| Specyfikacja materiału | 100% polipropylen |
| Kolor | Żółty/pomarańczowy |
| Producent | Asiatic Carpets |
Podobne produkty

Dywan zewnętrzny Timber Geometria beżowy koło 120 cm x 120 cm
Zewnętrzna, do pokoju, naturalna
W magazynie
Beżowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan wewnętrzny/zewnętrzny Nandi
Zewnętrzna, do pokoju, wykładziny
W magazynie
Dywan nowoczesny Helix Geometria beżowy koło 80 cm x 80 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan nowoczesny Helix Geometria beżowy 80 cm x 80 cm koło
Do pokoju, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Dywan zewnętrzny Timber Geometria beżowy 80 cm x 150 cm
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan zewnętrzny Timber Geometria beżowy 80 cm x 150 cm
Zewnętrzna, do pokoju, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Pompei Geometria beżowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Dywan nowoczesny Pompei 3D Geometria beżowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Brązowy dywan odpowiedni na zewnątrz 120x170 cm Timber 1401 – Ayyildiz Carpets
120×170 cm, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan zewnętrzny Timber Listki brązowe koło 120 cm x 120 cm
Zewnętrzna, do pokoju, naturalna
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Art szary Geometria koło 80 cm x 80 cm
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Dywan nowoczesny Art 3D Geometria szary 80 cm x 80 cm koło
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Dywan nowoczesny Helix Geometria beżowy 60 cm x 110 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywany plecione Szary dywanik WC 050x060 inny
Naturalna, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Art beżowy Geometria 60 cm x 110 cm
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Dywan nowoczesny New York 3D antracytowy 160 cm x 160 cm koło
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Dywan nowoczesny Art 3D Geometria beżowy 60 cm x 110 cm
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Art szary Geometria 60 cm x 110 cm
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Dywan nowoczesny Helix Geometria beżowy 60 cm x 110 cm
Do pokoju, nowoczesna, z krótkim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan nowoczesny New York 3D szary 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Dywan płaskotkany Aruba strzałki kremowy 120 cm x 170 cm
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Dywan zewnętrzny Aruba Strzałki kremowo - szary 60 cm x 100 cm
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Dywan wewnętrzny/zewnętrzny Nandi
Zewnętrzna, do pokoju, wykładziny
W magazynie
Dywan nowoczesny Helix jednobarwny beżowy koło 80 cm x 80 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan nowoczesny Gallery 3D Koła beżowy 80 cm x 240 cm
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Dywany plecione Beżowy dywanik WC50x60cm 050x060 inny
Naturalna, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan Kenzy 5028/170 okrągły zewnętrzny 160x160 Koło
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Naturalny okrągły dywan VELOR DUO ⌀ 70 cm, beżowy/brązowy
70×70 cm, ⌀ 70 cm, do pokoju, jutowa
W magazynie
Dywan nowoczesny Helix jednobarwny beżowy 80 cm x 80 cm
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Dywan nowoczesny Art 3D Geometria beżowy 80 cm x 80 cm koło
Do pokoju, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Dywany plecione Okrągły dywan pleciony NOMADIX 100x100 Koło
Okrągła, naturalna, gotowa
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Termos obiadowy Termo – Orion
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Stołek ogrodowy z drewna paulowni WOOOD Bikkel
Drewniana
W magazynie
Dwupoziomowa półka łazienkowa Wenko Milo
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowa ławka z materiału bouclé Watford – House Nordic
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Beżowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Czarna samoprzylepna półka łazienkowa ze stali nierdzewnej Genova – Wenko
8×30×10 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Naczynia porcelanowe zestaw 20 szt. Bonami Essentials Hestia
Porcelanowa
W magazynie
Biały taboret ze schowkiem Wenko Wing, 33 l
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Zabawka pluszowa Mini Sausage Dog in a Little Box – Rex London
Pluszaki, materiałowa
W magazynie
Zestaw ceramicznych misek dla psów ze stojakiem ø 13 cm Dog Fantasy – Plaček Pet Products
Miski dla psów
W magazynie
Termos obiadowy Termo – Orion
W magazynie
Beżowy dziecięcy dywan do zabawy 120x170 cm Clown – Universal
120×170 cm, zabawowa, prostokąt










