








Wymiary 161×120×50 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1134,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Biurko Hapem Walnut and White to nowoczesne i przemyślane miejsce pracy, które łączy w sobie dekor orzechowy z białą kolorystyką, tworząc zrównoważone, przejrzyste środowisko pracy. Dzięki połączeniu powierzchni roboczej z pionowym systemem przechowywania idealnie nadaje się do pokoi studenckich i domowych gabinetów, gdzie konieczne jest maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Biurko jest wykonane 100% z płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm, co zapewnia wytrzymałość, stabilność i długą żywotność. Wyższa konstrukcja z półkami i powierzchniami do odkładania pozwala na uporządkowanie książek, sprzętu i akcesoriów oraz mieć je zawsze pod ręką, a sam blat zapewnia wystarczającą ilość miejsca do codziennej pracy i nauki. Harmonijne połączenie orzecha i bieli nadaje meblom nowoczesny i ponadczasowy wygląd, dzięki czemu z łatwością wkomponują się one w różne style wnętrz. Parametry i specyfikacje: materiał: płyta wiórowa pokryta 100% melaminą grubość materiału: 18 mm wymiary: 120 × 161,8 × 50 cm (szer. × wys. × gł.) kolor / dekor: orzech / biały
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 161 cm |
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Dekor | Orzech |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

16×60×110 cm, dębowa, szufladowa
W magazynieDostawa gratis
75×140×60 cm, laminatowa, plastik
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie