




Wymiary 45×180×35 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1398,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stolik pod telewizor z szafkami Imej Travertine and Gold to eleganckie i praktyczne rozwiązanie do nowoczesnego salonu. Połączenie dekoru trawertynowego ze złotymi akcentami wygląda luksusowo i wyrafinowanie, a jednocześnie łatwo komponuje się z pozostałym wyposażeniem wnętrza. Zestaw składający się ze stolika pod telewizor i dwóch szafek oferuje dużo miejsca do przechowywania sprzętu elektronicznego, akcesoriów i innych przedmiotów codziennego użytku. Meble wykonane są 100% z płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm, co zapewnia wytrzymałość, stabilność i długą żywotność. Parametry i specyfikacje: materiał: płyta wiórowa pokryta 100% melaminą grubość: 18 mm wymiary stolika pod telewizor: 180 × 45,2 × 35 cm wymiary szafki: 40 × 60 × 35 cm (2 szt.) kolor: trawertyn / złoty
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 45 cm |
| Rodzaj stolika telewizyjnego | Na nóżkach |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Materiał | Laminat |
| Kolor | Beżowa |
| Dekor | Trawertyn |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

57×200×42 cm, nowoczesna, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
53×200×45 cm, nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Wisząca, matowa
W magazynieDostawa gratis

Industrialna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
57×200 cm, na nóżkach, matowa
W magazynieDostawa gratis
Głębokość, na nóżkach, matowa
W magazynieDostawa gratis
Wisząca, błyszcząca, z orzecha włoskiego
W magazynieDostawa gratis
57×200 cm, głębokość, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Głębokość, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Dębowa, industrialna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Dębowa, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, z orzecha włoskiego
W magazynie
Wisząca, głębokość, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
33×200×45 cm, wisząca, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, na nóżkach, matowa
W magazynieDostawa gratis
33×200×45 cm, wisząca, matowa
W magazynieDostawa gratis
Dębowa, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Dębowa, głębokość, matowa
W magazynieDostawa gratis
41×200 cm, głębokość, matowa
W magazynie
Głębokość, na nóżkach, matowa
W magazynieDostawa gratis
40×200 cm, wisząca, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Głębokość, na nóżkach, matowa
W magazynieDostawa gratis
Głębokość, na nóżkach, matowa
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie