





Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stylowy mebel, który w kilka chwil może zmienić charakter Twojego salonu - ławostół Sanna U został zaprojektowany z myślą o nowoczesnych wnętrzach, gdzie funkcjonalność idzie...
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozkładane | Tak |
| Wykończenie blatu | Laminowane |
| Wykończenie podstawy | Metalowe |
| Długość blatu | O długości ok. 120 cm |
| Głębokość blatu | O głębokości ok. 80 cm |
| Wysokość po podniesieniu | Ok. 75 cm |
| Rozkładanie | Rozkładane |
| Kółka | Z kółkami |
| Podnoszenie | Podnoszone |
| Kształt blatu | Prostokątne |
| Połysk | Bez połysku |
| Półka | Bez półki |
| Ilość stolików w zestawie | 1 |
| Szuflada | Bez szuflady |
| Rodzaj szkła | Bez szkła |
| Ilość nóg | Pozostałe |
| Kolor | Marmurowy/szary/biały |
| Material | Laminat |
| Producent | Egen |

Rozkładana, regulacja wysokości
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, retro
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieNowoczesna, błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, głębokość
W magazynie
Drewniane ogrodzenia
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratisNowoczesna, błyszcząca
W magazynie
Okrągła, metalowa, dębowa

Industrialna
W magazynie
Nowoczesna, kwadratowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, kwadratowa, skandynawska
W magazynieNowoczesna, błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna, błyszcząca
W magazynie
Rozkładana, regulacja wysokości
W magazynie
Nowoczesna, błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, retro
W magazynie
Drewniane ogrodzenia
W magazynie
Nowoczesna, rozkładana, błyszcząca
W magazynie
Błyszcząca, z orzecha włoskiego, z przestrzenią do przechowywania
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, błyszcząca
W magazynie
Marmurowa, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, drewniane ogrodzenia
W magazynieDostawa gratis
40×90×60 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, kwadratowa, prostokątna
W magazynie
Nowoczesna, rozkładana, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, błyszcząca
W magazynie
Prowansalska, retro
Dostawa gratis
Metalowa, zestawy
W magazynie
58×58 cm, ⌀ 58 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Prostokątna, błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie

Metalowa
W magazynie
Metalowa, składana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, matowa
W magazynie
Rozkładana, okrągła
W magazynie
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Retro
W magazynie


Skandynawska
W magazynie

Rozkładana
W magazynie

Rozkładana
W magazynie
Uszak
W magazynie