










Wymiary 163×59×76 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 330,64 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Biała suszarka na pranie 30 m HangOn Tower – Brabantia
| Szerokość: | 59 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 76 cm |
| Wysokość: | 163 cm |
| Rodzaj | Stojące |
|---|---|
| Lokalizacja | Wewnętrzne |
| Kolor | Biała |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Dodatkowy materiał | Plastik |
| Specyficzny materiał | Stal |
| Materiał | Metal |
| Waga | 5.9 kg |
| Długość powierzchni suszenia | 30 m |
| Długość | 76 cm |
| Kolekcja | HangOn |
| Jakość | Extra |
| Rodzaj suszarki | Stojąca |
| Pielęgnacja | Wycierać wilgotną ściereczką |
| Material | Metal |
| Producent | Brabantia |

6×30×3 cm, wisząca, wciągająca
W magazynie
Składana, zewnętrzna, wewnętrzna
W magazynie
Składana, zewnętrzna
W magazynie
Stojąca, składana, wewnętrzna
W magazynie
Wisząca, wewnętrzna
W magazynie
32×51 cm, zewnętrzna, wisząca
W magazynie
Stojąca, składana, zewnętrzna
W magazynie
137×78×68 cm
W magazynie
10×63×108 cm, stojąca, składana
W magazynieDostawa gratis
8×53×134 cm, stojąca, składana
W magazynieDostawa gratis
Stojąca
W magazynie
Składana
W magazynie
Wisząca
W magazynie
Składana
W magazynie

Stojąca, składana, zewnętrzna
W magazynie
33×51 cm, składana, wisząca
W magazynie
Wewnętrzna, wciągająca
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Stojąca, zewnętrzna
W magazynie
Wisząca, wewnętrzna
W magazynie

13×20×72 cm
W magazynieDostawa gratis
Zewnętrzna
W magazynie
Składana, wewnętrzna
W magazynie
Wewnętrzna
W magazynie
10×60×103 cm, składana
W magazynieDostawa gratis
142×51×41 cm, stojąca, wewnętrzna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Zewnętrzna
W magazynie
58×109×186 cm, stojąca, wewnętrzna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
9×28×89 cm, składana
W magazynieDostawa gratis
Wewnętrzna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie

15×15 cm, zestawy
W magazynie
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Metalowa
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
101×57×78 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
Szklana, na długie świece, wewnętrzna
W magazynie
17×18×24 cm
W magazynie
Drzewka i drapaki dla kotów
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie


25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
97×27×42 cm, na kółkach
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie