






Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Bawełniana pościel Niezawodnym i najbardziej popularnym materiałem pościeli jest niewątpliwie bawełna. Klienci doceniają jej doskonałe właściwości i przystępną cenę. Bawełna jest przewiewna, miękka i doskonale odprowadza wilgoć. Nadaje się zatem również dla osób, które nadmiernie pocą się w nocy. Możliwą wadą jest jej podatność na gniecenie i konieczność prasowania. Przez lata sprawdzona bawełna jest naturalnym włóknem pozyskiwanym z bawełnianych krzewów, które jest delikatne dla skóry całego ciała. Materiał 100% bawełna Gramatura: 120 g/m2 Kolor Szary Właściwości Jednokolorowy wzór Zamek hotelowa kieszeń Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (według metki producenta) Pościel wymaga prasowania Praktyczne porady Przed pierwszym użyciem pościel dokładnie wypierz Pościel pierz osobno, zawsze na lewej stronie i z zapięciem Używaj detergentu odpowiedniego dla materiału i koloru pościeli Po praniu wybierz delikatne odwirowanie Pościel prasuj na lewej stronie, aby zapobiec uszkodzeniu materiału i blaknięciu kolorów Zawartość zestawu w zależności od wybranej wersji Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
| Materiał | Bawełna |
|---|---|
| Zapinanie | Zamek |
| Rozmiar pościeli | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Rozmiar kołdry | 140 x 200 cm |
| Zapięcie | Zakładka |
| Rozmiar poduszki | 70 x 90 cm |
| Styl pościeli | Minimalistyczny, Nowoczesny |
| Bez prasowania | Nie |
| Motyw pościeli | Jednokolorowy |
| Pora roku | Całoroczne |
| Dwustronna | Nie |
| Zestawy | Kołdra i poduszka |
| Zalecana temperatura prania | 30 - 40 °C |
| Waga | 0,7 kg |

Bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana
W magazynie
Poliestrowa, zamek
W magazynieDostawa gratis
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, flanelowa, zamek
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Kropki, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
W paski, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie

95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
95×39×30 cm, bambusowa, z wieczkiem
W magazynie

70×90 cm
W magazynie
45×45 cm, bawełniana, poliestrowa
W magazynie