
Szare dywaniki łazienkowe zestaw 2 szt. 60x100 cm – Foutastic
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
96,04 zł

Szarobrązowe dywaniki łazienkowe zestaw 2 szt. 60x100 cm – Foutastic
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
113,04 zł

Szare/szarobrązowe dywaniki łazienkowe zestaw 2 szt. 60x100 cm – Foutastic
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
-15 %97,74 zł
114,99 zł
Szarobrązowe dywaniki łazienkowe zestaw 2 szt. 60x100 cm – Foutastic
Wymiary 60×100 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 113,04 zł
Historia cen
- 28.04.2026 - 113,04 zł
- 19.04.2026 - 113,04 zł
- 6.03.2026 - 108,8 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Szarobrązowe dywaniki łazienkowe zestaw 2 szt. 60x100 cm – Foutastic
Wymiary
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 100 cm |
Specyfikacje
| Asortyment | Dywaniki łazienkowe |
|---|---|
| Zestawy | Zestawy |
| Struktura materiału | Miękka/elastyczna |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Liczba sztuk | 2 szt. |
| Materiał | Tekstylia |
| Kształt | Owalny |
| Waga | 0.85 kg |
| Długość | 100 cm |
| Wykończenie | Nadruk cyfrowy/błyszczące |
| Wzór | Orientalny/ornamenty |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 850 g/m² |
| Właściwości | Antypoślizgowy/odpowiedni do prania/antybakteryjny |
| Pielęgnacja | Prać w temp. 30°C/można prać w pralce |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Kolor | Szarobrązowy |
| Material | Tekstylia |
| Producent | Foutastic |
Podobne produkty

Beżowe dywaniki łazienkowe zestaw 2 szt. – Foutastic
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Chodnik z długim włosiem Leighton
W magazynie
Różowy komplet dywaników do łazienki P3-B04
Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Ręcznie tuftowany dywan z wełny Lumi
W magazynie
Puszysty dywanik łazienkowy Bailey
Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Szary elegancki chodnik na metry P2-Z96
W magazynie
Mata łazienkowa z wypukłą strukturą Leaf, antypoślizgowa
W magazynie
Beżowy Komplet Dywaników Łazienkowych N1-P79
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Jasnoszary komplet dywaników łazienkowych E6-D03
Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Ręcznie tuftowana podkładka Kio Check, 4 szt.
W magazynie
Puszysty dywanik łazienkowy Bailey
Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Ręcznie wykonana wycieraczka z juty Sharmila
W magazynie
Ręcznie tuftowany dywan z wełny Lumi
W magazynie
Brązowo-beżowe dywaniki łazienkowe zestaw 2 szt. 60x100 cm – Foutastic
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy

Okrągły ręcznie tkany dywan szenilowy Rimini
Okrągła
W magazynie
Chodnik z długim włosiem Leighton
W magazynie
Chodnik z długim włosiem Leighton
W magazynie
Ręcznie tuftowany chodnik z wełny Eleni
W magazynie
Antypoślizgowy szary dywanik łazienkowy T2-N56
Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Sztuczne futro Mathilde
W magazynie
Puszysty dywanik łazienkowy Bailey
Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywanik łazienkowy z bawełny organicznej Premium, antypoślizgowy
Bawełniana, dywaniki łazienkowe
W magazynie
Puszysty dywanik łazienkowy Bailey
Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Mata łazienkowa z bawełny organicznej Naram
Bawełniana
W magazynie
Puszysty dywanik łazienkowy Bailey
Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Zestaw dwóch łososiowych dywaników łazienkowych S5-W23
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Nowoczesny szary dywanik łazienkowy A0-W60
Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Jasnozielony komplet dywaników łazienkowych T0-H44
Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Beżowe klasyczne chodniczki do łazienki M0-D04
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Szare dywaniki łazienkowe zestaw 2 szt. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Jasnoszare chodniczki łazienkowe w nowoczesnym stylu Z5-Z28
Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Ręcznie tuftowany dywan z wełny z wypukłą strukturą Pierre
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Obrazy zestaw 3 szt. 15x15 cm – Wallity
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
Beżowa ławka z materiału bouclé Watford – House Nordic
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
Ociekacz do naczyń Metaltex Felicia, 45x23 cm
W magazynie
Torba na zakupy na kółkach 58 l – Rolser
101×57×78 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
Lampa naftowa – Orion
Szklana, na długie świece, wewnętrzna
W magazynie
Biało-szary pojemnik na odpadki organiczne Addis Caddy, 2,5 l
17×18×24 cm
W magazynie
Kosz na śmieci z pedałem ze stali nierdzewnej w kolorze złota 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Naczynia porcelanowe zestaw 20 szt. Bonami Essentials Hestia
Porcelanowa
W magazynie
Torba na zakupy na kółkach 40 l Plegamatic Original MF – Rolser
97×27×42 cm, na kółkach
W magazynie
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Różowy kubek termiczny ze stali nierdzewnej 350 ml AeroLight™ Transit Mug Violet Blossom – Stanley
Ze stali nierdzewej, do 0
W magazynie


