Polecamy
Kremowo-naturalny dywan odpowiedni na zewnątrz 160x230 cm Haringey Terrick – Ted Baker
Wymiary 160×230 cm
Historia cen
- 16.05.2026 - 419,04 zł
- 19.04.2026 - 419,04 zł
- 6.03.2026 - 408 zł
Opis produktu
Dywan Haringey Terrick marki Ted Baker zachwyca nowoczesnym wzorem w kształcie strzałek, który stanie się artystycznym akcentem zarówno we wnętrzu, jak i na zewnątrz. Jego design z łatwością dopasujesz do już istniejącego wyposażenia. Wykonany w Europie dywan wyróżnia się płaskim splotem i wysoką jakością. Dzięki zastosowaniu syntetycznych włókien jest niezwykle wytrzymały, trwały, a przy tym bardzo łatwy w pielęgnacji. Jest również solidny, odporny na zabrudzenia i warunki atmosferyczne, co czyni go doskonałym wyborem do różnorodnych przestrzeni. Dodatkowo sprawdzi się także w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym.
Wymiary
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 230 cm |
Specyfikacje
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny |
| Produkcja | Tkane |
| Kraj pochodzenia | BE |
| Skład i rodzaj materiału | Polipropylen |
| Grubość | 0.8 cm |
| Długość włosia dywanu | Bez włosia |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 5.2 kg |
| Długość | 230 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiejscowienie | Zewnętrzne/wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Bouclé |
| Kolekcja | Haringey |
| Wzór | Geometryczny |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Premium |
| Gęstość | 1350 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Niska |
| Właściwości | Odpowiednie do robotów sprzątających/dwustronny/odpowiednie do podgrzewanych podłóg |
| Pielęgnacja | Tylko czyszczenie profesjonalne/odkurzać regularnie |
| Materiał tylnej strony | Bez spodniej warstwy |
| Specyfikacja materiału | 100% polipropylen |
| Kolor | Kremowy/naturalny |
| Producent | Ted Baker |
Najlepsze produkty od Bonami

Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Kosz na śmieci z pedałem ze stali nierdzewnej w kolorze złota 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 140x200 cm
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Naczynia porcelanowe zestaw 20 szt. Bonami Essentials Hestia
Porcelanowa
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Metalowy modułowy system półek w matowym białym kolorze 27x203,5x35 cm Solis – Umbra
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Deski do krojenia zestaw 3 szt. 26,5x35,5 cm Choptima – Rosti
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Kosz na śmieci z pedałem w miedzianym kolorze Wenko Leman, 3 l
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Biały plastikowy kosz na śmieci 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Pojemniki na żywność 12 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Łazienkowy kosz na śmieci w kolorze złota Wenko Auron
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Patelnia na naleśniki ze stali nierdzewnej ø 26 cm – Blomsterbergs
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Czarny biurowy stalowy kosz na śmieci 10 l Rin – YAMAZAKI
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie
Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Dywan Universal Bianca, 140x200 cm
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Suszarka na pranie Vario – Metaltex
137×78×68 cm
W magazynie







































