








Wymiary 68×54×55 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 606,9 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zielony tapicerowany fotel jadalniany Lunio – Bonami Essentials
| Szerokość: | 54 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 55 cm |
| Wysokość: | 68 cm |
| Tapicerowane | Tak |
|---|---|
| Rodzaj | Tapicerowane |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Wysokość oparcia | 40 cm |
| Szerokość siedziska | 54 cm |
| Głębokość siedziska | 42 cm |
| Wysokość siedziska | 46 cm |
| Nośność | 120 kg |
| Waga | 8 kg |
| Właściwość | Obrotowe |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Wypełnienie | Molitan (PUR) |
| Kolekcja | Lunio |
| Montaż wymagany | Częściowo |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Basic |
| Kolor nóg | Czarny |
| Materiał nóg | Stal |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
| Dekor | Mat |
| Materiał konstrukcji | Płyta wiórowa/stal |
| Materiał | Tapicerowany |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Materiał obicia | Sztruks |
| Kolor | Zielony |
| Material | Tapicerowany |
| Producent | Bonami Essentials |


Obrotowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, z podłokietnikami
Dostawa gratis
84×58×59 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie

Obrotowa, metalowa, retro
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, skandynawska

Nowoczesna, tapicerowana

Nowoczesna, tapicerowana, obrotowa
Dostawa gratis
83×55×56 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie


Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
Dostawa gratis

Z podłokietnikami
W magazynie
Nowoczesna, obrotowa, metalowa
Dostawa gratis
Obrotowa
W magazynie
Tapicerowana, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, obrotowa
Dostawa gratis
79×52×56 cm, tapicerowana, metalowa

Tapicerowana, obrotowa, industrialna
Dostawa gratis
Tapicerowana, industrialna, materiałowa

Nowoczesna, tapicerowana, materiałowa
Dostawa gratis
91×43×40 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
Obrotowa
W magazynie
Nowoczesna, obrotowa, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Obrotowa
W magazynie

Nowoczesna, obrotowa, industrialna
Dostawa gratis
Plastikowa, zestaw, kwadratowa
W magazynie
27×19×35 cm, bez pokrywy, papier
W magazynie
27×19×35 cm, z wieczkiem, papier
W magazynie
55×25×14 cm, prosta, średnica
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
46×95×37 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
48×45×33 cm, pufy, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Lampy stołowe, włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
120×170 cm, zabawowa, prostokąt


Stołowa, średnica
W magazynie
111×95×36 cm, matowa, dębowa
W magazynieDostawa gratis
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Średnica
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy

Fartuchy kuchenne, bawełniana, dla kobiet
W magazynie
8×30×11 cm, nowoczesna, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie