







Wymiary 86×45×54 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 95 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Aksamitna tkanina: Kremowa Metal: Dekor drewna Wymiary (± 1 cm) Szerokość: 45 cm Wysokość: 86,5 cm Głębokość: 54 cm Wysokość siedziska: 48,5 cm Szerokość siedziska: 44,5 cm Głębokość siedziska: 39,5 cm Waga: 4 kg Maksymalne obciążenie: 110 kg Specyfikacja Tapicerowane krzesło jadalniane z miękkim wypełnieniem Ponadczasowy design z delikatnym przeszyciem Tkanina pokrowca posiada certyfikat OEKO-TEX® Standard 100 Solidne metalowe nogi pokryte powłoką proszkową Dostarczane w częściach do montażu Stwórz przestrzeń jadalnianą, do której chętnie będziesz wracać. Krzesła jadalniane LIBRA są doskonałym uzupełnieniem zarówno codziennych posiłków, jak i uroczystych chwil. Ich wygodne tapicerowanie i stabilna konstrukcja będą doceniane nie tylko podczas dłuższego siedzenia, ale także podczas rodzinnych spotkań lub spotkań z przyjaciółmi. Dzięki prostemu, ale eleganckiemu designowi, łatwo wpasują się w różne aranżacje wnętrz – od nowoczesnych po rustykalne. Krzesła LIBRA staną się twoimi codziennymi towarzyszami, zapewniającymi wygodne i stylowe spożywanie posiłków.
| Szerokość: | 45 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 54 cm |
| Wysokość: | 86 cm |
| Tapicerowane | Tak |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny, Rustykalny, Industrialny |
| Materiał | Drewno, Metal |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Tapicerowana |
| Waga | 4 kg |
| Nośność | 110 kg |
| Wysokość siedziska | 48,5 cm |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Wzór | Dwukolorowy |
| Szerokość siedziska | 43 cm |

86×45×54 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
86×45×54 cm, drewniana, metalowa
W magazynie

Nowoczesna, drewniana, industrialna

Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
86×45×55 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, materiałowa
W magazynie
81×44×54 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie

90×43×51 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
80×46×54 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
86×45×54 cm, drewniana, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, skandynawska
Dostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, skórzana, metalowa
Dostawa gratis
Drewniana, tapicerowana, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
W magazynie
Drewniana, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie

54 cm, ⌀ 40 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
30×30×30 cm, z wieczkiem
W magazynie
180×200 cm, mikropluszowa
W magazynie
200×220 cm, tkana, mikroplusz
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
45×45 cm, nowoczesna, poliestrowa
W magazynie