








Wymiary 86×45×55 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Aksamitna tkanina: Czarna Metal: Dekor drewna Rozmiary (± 1 cm) Szerokość: 45 cm Głębokość: 55 cm Wysokość: 86 cm Wysokość siedzenia: 48,5 cm Szerokość siedziska: 44,5 cm Głębokość siedziska: 40 cm Udźwig: 110 kg Waga: 4,2 kg Specyfikacja Tapicerowane krzesło jadalniane z miękkim poszyciem Ponadczasowy design z subtelnym przeszyciem Solidne metalowe nogi pokryte lakierem proszkowym Dostarczane w częściach do samodzielnego montażu Styl łączący proste kształty i wysoką funkcjonalność. Postaw na stonowane dodatki, delikatną paletę kolorów i naturalne materiały. Doskonałymi dodatkami do skandynawskiej jadalni są rośliny wiecznie zielone, kolorowe podkładki i duże metalowe lampy. Skandynawski wnętrze nie obejdzie się bez dużych okien i oświetlenia, które zapewni światło nawet podczas krótkich dni. Tapicerowane krzesło jadalniane LAVA idealnie wpasowuje się do jadalni inspirowanej skandynawskimi krajami. Proste przeszycie i metalowe nogi w dekorze drewna dopasuj do stołu z metalowymi elementami. Świetnie wyglądają różne kolory krzeseł przy jednym stole. Nie bój się zmiany.
| Szerokość: | 45 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 55 cm |
| Wysokość: | 86 cm |
| Tapicerowane | Tak |
|---|---|
| Styl | Skandynawski, Industrialny |
| Materiał | Drewno, Metal |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Tapicerowana |
| Wysokość siedziska | 48,5 cm |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Głębokość siedziska | 40 cm |
| Szerokość siedziska | 44,5 cm |
| Waga | 4,2 kg |

88×49×60 cm, nowoczesna, drewniana
Do wysłania za 1 tydzień
84×54×59 cm, tapicerowana, skandynawska
W magazynie
86×45×54 cm, drewniana, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, plastikowa, składana
W magazynieDostawa gratis
94×53×65 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
88×49×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
Do wysłania za 1 tydzień
86×47×42 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
80×46×54 cm, drewniana, plastikowa
W magazynie
90×43×51 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie
80×54×46 cm, metalowa, z podłokietnikami
W magazynie
86×45×55 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie
93×53×64 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
76×44×43 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
80×50×51 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
81×51×55 cm, dębowa, skandynawska
W magazynie
99×50×50 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
92×53×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
87×45×52 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, industrialna

Nowoczesna, drewniana, industrialna

Tapicerowana, skórzana
W magazynie
76×50×57 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Drewniana
W magazynie
80×46×54 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Industrialna, materiałowa

Nowoczesna, drewniana, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
88×49×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
Do wysłania za 1 tydzień
88×49×60 cm, nowoczesna, drewniana
Do wysłania za 1 tydzień
Nowoczesna, tapicerowana, skórzana
W magazynie
Industrialna
W magazynie
82×49×41 cm, drewniana, plastikowa
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie