


Wymiary 93×55×71 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wygodny i bardzo lekkie krzesło o wymiarach 55 x 71 x 93 cm. Wypełnienie krzesł zostało wyprodukowane z wytrzymałej tkaniny syntetycznej. Materiał ten nie wymaga żadnej specjalnej konserwacji. Idealny do użytku na zewnątrz.Wymiary: 55 x 73 x 91 cmWymiary części siedzącej: 46 x 43 x 43 cm (szer. x wys. x gł.)
| Szerokość: | 55 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 71 cm |
| Wysokość: | 93 cm |
| Materiał | Metal |
|---|---|
| Z podłokietnikami | Tak |
| Rodzaj | Nieregulowane |
| Kolor | Czarna |
| Nośność | 120 kg |
| Waga | 4,25 kg |
| Producent | Fieldmann |


Drewniana
W magazynie



56×24×90 cm, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis

Drewniana, składana
W magazynie
Składana, regulowana
W magazynie

Drewniana
W magazynie
Metalowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, głębokość
Dostawa gratis
Metalowa
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana, nieregulowana
W magazynieDostawa gratis
25×69×116 cm, wisząca, składana
W magazynieDostawa gratis
Z podłokietnikami
W magazynie
8×50×92 cm, bujana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Bujana
W magazynie



Wisząca
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynie
10×77×118 cm
W magazynieDostawa gratis


Z podłokietnikami, nieregulowana
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Bujana, regulowana, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie