









Wymiary 87×54×60 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 251 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Aksamitna tkanina: Różowa Metal: Złoty Wymiary (+/- 1 cm) Szerokość: 54 cm Wysokość: 87 cm Głębokość: 60 cm Wysokość siedzenia: 49,5 cm Szerokość siedzenia: 53 cm Głębokość siedzenia: 42 cm Waga: 4,5 kg Udźwig: 110 kg Specyfikacja Nowoczesne tapicerowane krzesło do jadalni Eleganckie przeszycia Wyraziste metalowe nogi w złotym kolorze Dostarczane w formie do montażu Stwórz kącik jadalny, w którym elegancja łączy się z codziennym komfortem. Tapicerowane krzesło stanie się nie tylko praktycznym miejscem do siedzenia, ale także wyrazistym elementem designu, który ożywi całe wnętrze. Świetnie pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych stołów, oferując wygodę podczas rodzinnych obiadów i spotkań z przyjaciółmi. Zapewnij sobie przestrzeń, w której poczujesz się dobrze i do której chętnie będziesz wracać.
| Szerokość: | 54 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 87 cm |
| Tapicerowane | Tak |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny, Industrialny, Retro |
| Materiał | Metal |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Tapicerowana |
| Wysokość siedziska | 49,5 cm |
| Nośność | 110 kg |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Waga | 4,5 kg |

Skandynawska
W magazynie
86×45×54 cm, drewniana, metalowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Materiałowa
W magazynie
Tapicerowana
W magazynie
Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie

Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
W magazynie
Metalowa, skandynawska
W magazynie

Drewniana, skandynawska
W magazynie
86×45×54 cm, drewniana, metalowa
W magazynie
Materiałowa
W magazynie
Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, retro
W magazynie
Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie
Tapicerowana
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
W magazynie
Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, skandynawska
W magazynie
Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie
Drewniana, skandynawska
W magazynie
Drewniana, skandynawska
W magazynie
84×46×51 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Metalowa, skandynawska, 4 sztuki
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, skandynawska
W magazynie

Skandynawska
W magazynie

Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie

Bawełniana
W magazynie
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
70×90 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie
Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
45×45 cm, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie