









Wymiary 88×54×60 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 209 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Aksamitna tkanina: Szary Metal: Dekor drewna Rozmiary (+/- 1 cm) Szerokość: 54 cm Wysokość: 88 cm Głębokość: 60 cm Wysokość siedzenia: 49 cm Szerokość siedziska: 54 cm Głębokość siedzenia: 42 cm Waga: 4,5 kg Nośność: 110 kg Specyfikacja Nowoczesne tapicerowane krzesło jadalniane Eleganckie przeszycia Solidna metalowa konstrukcja Dostarczane w częściach do złożenia Stwórz kącik jadalniany, gdzie elegancja łączy się z codziennym komfortem. Tapicerowane krzesło stanie się nie tylko praktycznym miejscem do siedzenia, ale także wyrazistym elementem designu, który ożywi całe wnętrze. Doskonale pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych stołów, oferując wygodę podczas rodzinnych obiadów i spotkań z przyjaciółmi. Zapewnij sobie przestrzeń, gdzie będziesz się czuć przyjemnie i do której chętnie będziesz wracać.
| Szerokość: | 54 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 88 cm |
| Tapicerowane | Tak |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny, Industrialny, Retro |
| Materiał | Drewno, Metal |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Tapicerowana |
| Wysokość siedziska | 49 cm |
| Nośność | 110 kg |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Waga | 4,5 kg |

Nowoczesna, metalowa, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
Dostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, obrotowa

86×45×54 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Metalowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
W magazynie

Nowoczesna, drewniana, industrialna

82×57×62 cm, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, materiałowa


Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, obrotowa

Skandynawska, 2 sztuki
W magazynie
82×59×62 cm, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, obrotowa, metalowa
W magazynie
86×45×54 cm, drewniana, metalowa
W magazynie
81×61×55 cm, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynie


84×54×59 cm, tapicerowana, bukowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, industrialna

Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, industrialna

Tapicerowana, obrotowa, industrialna
Dostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, retro
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Tapicerowana, industrialna, materiałowa

Metalowa, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie

Bawełniana
W magazynie
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
70×90 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie
Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
45×45 cm, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie