







Wymiary 82×47×51 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 234 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał krzesła Polipropylen: Biały - off white Wymiary krzesła (+/- 1 cm) Szerokość: 47 cm Wysokość: 82 cm Głębokość: 51 cm Wysokość siedziska: 44 cm Głębokość siedziska: 39 cm Szerokość siedziska: 46 cm Udźwig: 100 kg Waga: około 3,4 kg Specyfikacja Zestaw 2 szt. krzeseł jadalnianych Ergonomicznie profilowane siedzisko Możliwość użytkowania wewnątrz i na zewnątrz Lekkie siedzisko z łatwą pielęgnacją Demontowalne nogi dla łatwego przechowywania poza sezonem Zalecamy chronić przed długotrwałym nasłonecznieniem, aby zachować kolor Dostarczane w częściach do montażu Stylowe krzesło do domu i ogrodu To nowoczesne krzesło jest doskonałym wyborem do codziennego użytkowania w domu i na zewnątrz. Dzięki lekkiej, ale wytrzymałej konstrukcji z polipropylenu łatwo przeniesiesz je z kuchni lub jadalni na taras, balkon lub do ogrodu. Ergonomicznie profilowane siedzisko zapewnia komfort podczas spotkań z rodziną, pracy przy stole oraz przy relaksie na świeżym powietrzu. Minimalistyczny design doskonale wpisuje się zarówno w nowoczesne wnętrza, jak i przestrzenie zewnętrzne, tworząc przyjemne miejsce do szybkiej kawy, letniego siedzenia lub relaksu na słońcu.
| Szerokość: | 47 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Zestawy | 2 sztuki |
| Materiał | Plastik |
| Kolor | Biała |
| Materiał siedziska | Materiał, Plastik |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Plastik |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Nośność | 100 kg |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Bez pikowania |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Ilość miejsc | Dla 2 osób |
| Kształt oparcia | Zaokrąglona |
| Szerokość siedziska | 46 cm |
| Waga | 13,6 kg |
| Głębokość siedziska | 39 cm |

Skandynawska
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
Drewniana

Skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
82×47×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
Dostawa gratis

Nowoczesna, metalowa, industrialna
Dostawa gratis

Materiałowa


95×42×41 cm, tapicerowana, skórzana

Nowoczesna, industrialna, materiałowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, skórzana
Dostawa gratis
Skórzana
W magazynie


Nowoczesna, skórzana, metalowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, skórzana
Dostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, z podłokietnikami
W magazynie
84×41×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, z podłokietnikami
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, metalowa
Dostawa gratis
76×60×56 cm, plastikowa, plastikowa
W magazynie


Składana, materiałowa
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
Skandynawska
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie