










Wymiary 79×61×55 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 610 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Pokrycie: Aksamitna tkanina Nogi: Lakierowana stal (złota) Kolor Szary Złoty Wymiary Szerokość: 61 cm Szerokość siedziska: 40-45 cm Głębokość: 55 cm Głębokość siedziska: 42,5 cm Wysokość: 79 cm Wysokość siedziska: 48 cm Wysokość oparcia: 34 cm Wysokość podłokietników: 26 cm Udźwig: 110 kg Waga: 7,7 kg Specyfikacja Nadczasowy przeszywany design w połączeniu z doskonałą ergonomią Łatwe w utrzymaniu - aksamitna tkanina jest odporna na zabrudzenia Idealne do salonu, kuchni, jadalni lub domowego biura Dostarczane w częściach - łatwy montaż Aksamitne krzesła jadalniane to eleganckie i wygodne rozwiązanie dla każdej jadalni czy kuchennego zakątka. Dzięki delikatnej powierzchni aksamitu prezentują się luksusowo zarówno w wyglądzie, jak i dotyku, a miękkie tapicerowanie i ergonomiczny kształt zapewniają komfort nawet podczas dłuższego siedzenia. Ten typ krzesła to nie tylko praktyczny element wyposażenia, ale także wyrazisty element designu, który potrafi przyciągnąć uwagę od razu. Idealnie nadaje się zarówno do codziennych posiłków, jak i okazjonalnych spotkań z gośćmi.
| Szerokość: | 61 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 55 cm |
| Wysokość: | 79 cm |
| Z podłokietnikami | Tak |
|---|---|
| Tapicerowane | Tak |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Z podłokietnikami |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Pikowana |
| Wygląd | Krzesło-fotel |
| Wysokość siedziska | 48 cm |
| Nośność | 110 kg |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Głębokość siedziska | 42,5 cm |
| Wysokość oparcia | 34 cm |
| Szerokość siedziska | 40-45 cm |
| Wysokość podłokietników | 26 cm |
| Waga | 7,7 kg |

79×61×55 cm, drewniana, skandynawska
Do wysłania za 1 tydzień
Tapicerowana, metalowa, industrialna
W magazynie
Industrialna, materiałowa, głębokość
Dostawa gratis
Retro, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
Dostawa gratis

Drewniana, skandynawska
W magazynie
Tapicerowana, prowansalska, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, materiałowa
W magazynie
Tapicerowana, metalowa, industrialna
W magazynie
79×61×55 cm, tapicerowana, z podłokietnikami
Do wysłania za 1 tydzień
Tapicerowana, industrialna, materiałowa

85×57×47 cm, metalowa, z podłokietnikami
W magazynie
Industrialna, materiałowa
Dostawa gratis
79×61×55 cm, tapicerowana, z podłokietnikami
Do wysłania za 1 tydzień

Drewniana, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, z orzecha włoskiego
W magazynie

Industrialna, materiałowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, skórzana, prowansalska
W magazynie
Industrialna, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, prowansalska, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynie
85×47×59 cm, metalowa, z podłokietnikami
W magazynie
Tapicerowana, industrialna, materiałowa

Nowoczesna, tapicerowana, retro
W magazynie
Tapicerowana, industrialna, materiałowa
W magazynie
90×43×51 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie
79×61×55 cm, z podłokietnikami, materiałowa
Do wysłania za 1 tydzień
Tapicerowana, metalowa, industrialna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie

95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
54 cm, ⌀ 40 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
30×30×30 cm, z wieczkiem
W magazynie
180×200 cm, mikropluszowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie