

Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 174,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ładną i praktyczną pościel doceni z pewnością każdy. Pościel Ester zdobi romantyczny wzór różowych i fioletowych kwiatów na białym tle. Pościel wykonano z przyjemnej kory bawełnianej. Struktura kory powstała w wyniku specjalnego procesu obróbki, jest przyjemna w dotyku. Pościel nie wymaga prasowania i jest bardzo łatwa w utrzymaniu. Pościel jest taka sama z obu stron. Zapięcie pościeli nie zostało wszyte po całej szerokości, z obu stron pozostawiono margines 10 cm, by zapobiec wypadaniu rogów kołdry lub poduszki. Pościel wykonano z rezerwą 5-7 cm. Po pierwszym praniu pościel zmniejszy się do wymiarów podanych na opakowaniu. Pościel wykonano w Republice Czeskiej. Komplet zawiera: 1x poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwę na kołdrę 140 x 200 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna, Krepa |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Kwiaty |
| Kolor | Różowa |
| Prasowanie | Wykonanie niegniecące |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Kvalitex |

Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, krepowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
Jesienna, francuska, bawełniana
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa
W magazynie
200×220 cm, kwiaty, mikrofibra
W magazynie
W gwiazdy, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Klasyczna, na ścianę
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, satynowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie