










Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 59 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel z mikrofibry Dobrym wyborem dla alergików, małych dzieci oraz osób z problemami oddechowymi jest pościel z mikrofibry. Gęsto tkana tkanina z poliestru charakteryzuje się delikatnością, ciepłem i zachowaniem kształtu. Wyróżnia się również przyjemną strukturą, miękkością, a dodatkowo nie gniecie się. Jeśli preferujesz łatwą pielęgnację, ciepło i delikatne doznania, to właśnie mikrofibra jest dla Ciebie stworzona. Materiał 100% mikrofibra - poliester Gramatura: 95 g/m2 Kolor Jasnoniebieski Właściwości Zalecane pranie: co tydzień, minimalnie 1x na 14 dni Zalecana temperatura prania: 30 - 40 °C (zgodnie z etykietą producenta) Pościel nie wymaga prasowania Praktyczne rady Przed pierwszym użyciem pościeli dokładnie wypierz Pościel należy prać oddzielnie, zawsze na lewej stronie i zapiętą Użyj detergentu odpowiedniego do materiału i koloru pościeli Po praniu wybierz delikatne wirowanie Zawartość opakowania w zależności od wybranej wersji Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 80 cm
| Asortyment | Klasyczne |
|---|---|
| Zapinanie | Zamek |
| Materiał | Mikrofibra |
| Kolor | Niebieska |
| Rozmiar pościeli | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm, 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Rozmiar kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiar poduszki | 70 x 80 cm |
| Styl pościeli | Wiejski, Nowoczesny |
| Bez prasowania | Tak |
| Dwustronna | Tak |
| Zapięcie | Suwak |
| Motyw pościeli | Kwiaty |
| Pora roku | Całoroczne |
| Zestawy | Kołdra i poduszka |
| Gramatura | 95 g/m2 |
| Zalecana temperatura prania | 30 - 40 °C |
| Waga | 0,9 kg |

Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
220×260 cm, klasyczna, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, flanelowa, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie

Bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana satyna, flanelowa
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Zamek
W magazynie
Z mikrofibry, mikroplusz
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z krepy
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
260×220 cm, klasyczna, zamek
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna, zwierzątka
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, zwierzątka
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie

17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Kwiaty, kropki, bawełniana
W magazynie
17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
127×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie