




Wymiary 220×260 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 81 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Bawełniana pościel Bawełniana pościel z mieszanki 70% bawełny z recyklingu i 30% certyfikowanej bawełny BCI. Bawełna z recyklingu pomaga oszczędzać zasoby naturalne i daje nowe życie już użytym materiałom tekstylnym, podczas gdy certyfikowana bawełna BCI pochodzi z bardziej odpowiedzialnej produkcji w ramach programu Better Cotton Initiative. Dzięki tej kombinacji materiał jest przyjemny w dotyku, przewiewny i jednocześnie bardziej przyjazny dla środowiska. Możliwą wadą jest gniecenie i konieczność prasowania. Materiał 70% bawełny z recyklingu | 30% certyfikowanej bawełny BCI Kolor Jasnoróżowy Właściwości Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni Międzynarodowy system certyfikacji OEKO-TEX Standard 100 Poszewka na poduszkę wyposażona w kieszeń hotelową Poszewka na kołdrę wyposażona w zapięcie holenderskie na zakładkę Zalecana temperatura prania: 40 °C (zgodnie z metką producenta) Suszenie w suszarce: maks. 60 °C Pościel wymaga prasowania Praktyczne porady Przed pierwszym użyciem pościeli dokładnie ją wypierz Pościel pierz oddzielnie, zawsze na lewej stronie Użyj detergentu odpowiedniego do materiału i kolorystyki pościeli Po praniu wybierz delikatne wirowanie Pościel prasuj na lewej stronie, aby zapobiec uszkodzeniu materiału i blaknięciu kolorów Zawartość opakowania w zależności od wybranej wersji Pościel 220 x 260 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 220 x 260 cm + 20 cm | 2 szt. poszewka na poduszkę 60 x 70 cm
| Szerokość: | 220 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 260 cm |
| Asortyment | Klasyczne |
|---|---|
| Zapinanie | Zamek |
| Materiał | Bawełna |
| Kolor | Różowa |
| Rozmiar pościeli | 2 szt 60 x 70 cm | 260 x 220 cm, 2 szt 60 x 70 cm | 220 x 260 cm |
| Zapięcie | Zakładka, Zapięcie holenderskie |
| Styl pościeli | Skandynawski, Minimalistyczny, Nowoczesny |
| Zalecana temperatura prania | 40 °C |
| Bez prasowania | Nie |
| Motyw pościeli | Jednokolorowy |
| Pora roku | Całoroczne |
| Dwustronna | Nie |
| Cena | Do 90 zł |
| Rozmiar poduszki | 60 x 70 cm |
| Zestawy | Kołdra i poduszka |
| Rozmiar kołdry | 220 x 260 cm |
| Gramatura | 119 g/m2 |

Bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana satyna, flanelowa
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, zamek, z mikrofibry
W magazynie

Bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry, mikroplusz
W magazynie
Klasyczna, flanelowa, z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z krepy
W magazynie
Satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, zamek, z mikrofibry

Zamek
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna, zwierzątka
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, zwierzątka
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
260×220 cm, klasyczna, zamek
W magazynie
Klasyczna, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna, zamek
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie

17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Kwiaty, kropki, bawełniana
W magazynie
17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
127×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie