




Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 64 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Bawełniana pościel Bawełniana pościel ze składu 70% bawełny z recyklingu i 30% dziewiczej bawełny BCI. Bawełna z recyklingu pomaga oszczędzać zasoby naturalne i daje nowe życie już użytym materiałom tekstylnym, podczas gdy dziewicza bawełna BCI pochodzi z bardziej odpowiedzialnej produkcji w ramach programu Better Cotton Initiative. Dzięki tej kombinacji materiał jest przyjemny w dotyku, przewiewny i jednocześnie bardziej przyjazny dla środowiska. Możliwą wadą jest gniecenie się i późniejsza konieczność prasowania. Materiał 70% bawełny z recyklingu | 30% dziewiczej bawełny BCI Kolor Różowy Fioletowy Żółty Właściwości Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni Poszewka na poduszkę jest wyposażona w hotelową kieszeń Poszewka na kołdrę jest wyposażona w holenderskie zapięcie na zakładkę Zalecana temperatura prania: 40 °C (zgodnie z etykietą producenta) Suszenie w suszarce: max. 60 °C Pościel wymaga prasowania Praktyczne porady Przed pierwszym użyciem pościeli dokładnie ją wypierz Pranie pościeli wykonuj oddzielnie, zawsze na lewej stronie Używaj detergentu odpowiedniego do materiału i kolorystyki pościeli Po praniu wybierz delikatne wirowanie Pościel prasuj na lewej stronie, aby zapobiec uszkodzeniu materiału i blaknięciu kolorów Zawartość opakowania według wyboru wariantu Pościel 140 x 220 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 140 x 220 cm + 20 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 60 x 70 cm
| Asortyment | Klasyczne |
|---|---|
| Zapinanie | Zamek |
| Materiał | Bawełna |
| Kolor | Różowa |
| Rozmiar pościeli | 60 x 70 cm | 140 x 220 cm, 60 x 70 cm | 140 x 220 cm |
| Rozmiar kołdry | 140 x 220 cm |
| Zapięcie | Zakładka, Zapięcie holenderskie |
| Zalecana temperatura prania | 40 °C |
| Styl pościeli | Nowoczesny |
| Motyw pościeli | Kwiaty |
| Bez prasowania | Nie |
| Pora roku | Całoroczne |
| Dwustronna | Nie |
| Cena | Do 90 zł |
| Rozmiar poduszki | 60 x 70 cm |
| Zestawy | Kołdra i poduszka |
| Waga | 1,11 kg |
| Gramatura | 119 g/m2 |

260×220 cm, klasyczna, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
220×260 cm, klasyczna, zamek
W magazynie

Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry, mikroplusz
W magazynie
Klasyczna, flanelowa, z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna, zwierzątka
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, zamek, z mikrofibry
W magazynie
140×220 cm, klasyczna, zamek
W magazynie
Klasyczna, bawełniana satyna, flanelowa
W magazynie
Satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie

Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, zamek, zwierzątka
W magazynie
Bawełniana satyna, z krepy, z mikrofibry
W magazynie
Zamek
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie

17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Kwiaty, kropki, bawełniana
W magazynie
17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
127×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie