









Wymiary 84×46×51 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał krzesła Polipropylen: biały Metal: dekor drewna Wymiary krzesła Szerokość: 46 cm Wysokość: 84 cm Głębokość: 51 cm Wysokość siedziska: 44 cm Głębokość siedziska: 41 cm Szerokość siedziska: 46 cm Waga: ok. 3,3 kg Specyfikacja Ergonomicznie ukształtowane siedzisko Stabilna metalowa konstrukcja Bezpieczne antypoślizgowe adaptery Lekkie siedzisko z łatwą konserwacją Dostarczane w stanie do montażu Krzesło jest przeznaczone wyłącznie do użytku domowego Opakowanie tego zestawu zawiera 2 szt. białe krzesło jadalniane OSAKA Minimalizm, który zachwyca Styl skandynawski zdobył serca wielu miłośników designu dzięki swojej prostocie, funkcjonalności i ponadczasowemu wyglądowi. Właśnie takie jest to krzesło – czyste linie i neutralne kolory łatwo wpasują się w każde wnętrze. Niezależnie od tego, czy umieścisz je przy stole w jadalni, w biurze czy w pokoju gościnnym, będzie wyglądać lekko, elegancko i nowocześnie. Skandynawski design podkreśla nie tylko estetykę, ale także komfort, co krzesło doskonale spełnia.
| Szerokość: | 46 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski, Industrialny |
|---|---|
| Materiał | Drewno, Metal |
| Kolor | Biała |
| Materiał siedziska | Materiał, Plastik |
| Wygląd | Klasyczny |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Nośność | 100 kg |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Bez pikowania |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Zestawy | Zestawy |
| Wzór | Dwukolorowy |
| Kształt oparcia | Zaokrąglona |
| Głębokość siedziska | 41 cm |
| Szerokość siedziska | 46 cm |

Skandynawska
W magazynie
84×46×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
Metalowa, skandynawska
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Materiałowa
W magazynie

Składana
W magazynie

Skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, skandynawska
Dostawa gratis
Industrialna
W magazynie
Drewniana, plastikowa, plastikowa
W magazynie

Nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
Skórzana, skandynawska, 4 sztuki
W magazynie
Nowoczesna, retro
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, retro
W magazynie
Industrialna, materiałowa
W magazynie
Rattanowa, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynie
Tapicerowana
W magazynie
Metalowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Materiałowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, retro, z podłokietnikami
W magazynie
Składana, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, retro
W magazynie
Tapicerowana, retro
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie

95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
70×90 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie
Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
45×45 cm, bawełniana, poliestrowa
W magazynie