

Wymiary 83×48×56 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 102 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał krzeseł Plastik: Beżowy Ekoskóra: Beżowy Polipropylen: Czarny Wymiary krzesła Szerokość: 48 cm Głębokość siedziska: 43 cm Głębokość: 55,5 cm Wysokość: 82,5 cm Wysokość siedziska: 45,5 cm Wysokość oparcia: 37 cm Udźwig: 100 kg Waga: 4,4 kg Specyfikacja Ergonomiczny kształt oparcia i siedziska Wyściełane siedzisko z obiciem z ekoskóry Solidna podstawa odporna na zarysowania Prosty, minimalistyczny i ponadczasowy design Korzystając z odpornych materiałów, wprowadzisz do przestrzeni charakterystyczny skandynawski styl. Styl inspirowany skandynawską naturą jest przyjemny dla oka i duszy. Przestronne wnętrza pełne światła, delikatnych kolorów i świeżych materiałów. Lekkość zachęca do relaksu i spotkań z przyjaciółmi lub rodziną. Styl skandynawski opiera się na funkcjonalności i użyteczności, co docenisz nie tylko w kuchni. Jadalnie i kuchnie są przestronne i wypełnione wysokiej jakości, prostym w formie meblem. Krzesło do jadalni BALI MARK w beżowym kolorze podkreśla elegancję i komfort twojego wnętrza. Uwaga: Produkt nie jest przeznaczony do celów komercyjnych, tylko do użytku domowego.
| Szerokość: | 48 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 56 cm |
| Wysokość: | 83 cm |
| Tapicerowane | Tak |
|---|---|
| Styl | Skandynawski |
| Materiał | Plastik |
| Kolor | Beżowa |
| Materiał siedziska | Eko skóra, Materiał, Plastik |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Plastik |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Nośność | 100 kg |
| Materiał obicia | Eko skóra |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Pikowana |
| Wysokość siedziska | 45,5 cm |
| Zestawy | Pojedyncze |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Wzór | Dwukolorowy |
| Wysokość oparcia | 37 cm |
| Kształt oparcia | Zaokrąglona |
| Waga | 4,4 kg |

82×48×55 cm, plastikowa, plastikowa
W magazynie
82×48×55 cm, tapicerowana, plastikowa
W magazynie
94×53×65 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie

Skandynawska
W magazynie
86×53×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
Dostawa gratis
87×53×65 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
76×50×57 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
76×44×43 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
82×48×55 cm, tapicerowana, plastikowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna

96×50×50 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
85×58×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie

Tapicerowana, skórzana, skandynawska
W magazynie
76×50×57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
85×52×58 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
88×45×55 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
88×50×58 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Drewniana, skandynawska
W magazynie
81×53×59 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
83×55×45 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
85×48×46 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, skandynawska
W magazynie
81×54×57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
93×53×64 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Materiałowa

76-80×44-49×43-57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Tapicerowana, z podłokietnikami
W magazynie
Tapicerowana, retro
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie