

Wymiary 13×30×11 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 117,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Półka Aron Walnut to kompaktowa i stylowa półka ścienna z haczykami, która łączy naturalny wygląd drewna świerkowego z praktycznością. Doskonale sprawdzi się w przedpokoju, kuchni czy gabinecie – do przechowywania kluczy, drobiazgów lub dekoracji. Dzięki ręcznemu wykonaniu, orzechowemu odcieniu oraz nowoczesno-rustykalnemu wzornictwu prezentuje się naturalnie, a jednocześnie dekoracyjnie. Półka jest dostarczana w stanie zmontowanym i gotowa do natychmiastowego montażu na ścianie.Parametry: materiał: 100% drewno świerkowe kolor: orzech szerokość: 30 cm wysokość: 13 cm głębokość: 11 cm
| Szerokość: | 30 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 11 cm |
| Wysokość: | 13 cm |
| Materiał | Drewno |
|---|---|
| Kształt | Proste |
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj drewna | Świerk, Orzech włoski |
| Styl | Nowoczesny, Rustykalny |
| Dekor | Orzech |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 5 kg |
| Producent | Hanah Home |

Drewniana, nowoczesna
W magazynie
58×72×20 cm, drewniana, dębowa
W magazynie
Dębowa, rustykalna, industrialna


Dębowa, rustykalna, industrialna


Retro
W magazynie
Nowoczesna, prosta
Dostawa gratis
Narożna, głębokość

11×30×12 cm, drewniana, dębowa
Do wysłania za 1 tydzień
20×72×20 cm, nowoczesna, industrialna
W magazynie
60×14 cm, drewniana, rustykalna
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, prosta
W magazynie
16×60×14 cm, drewniana, rustykalna
W magazynie
Nowoczesna, industrialna

Narożna, dębowa, rustykalna

20×72×20 cm, dębowa, nowoczesna
W magazynie
58×72×20 cm, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Głębokość

35×80×20 cm, matowa, brzozowa
W magazynieDostawa gratis
70×125×20 cm, dębowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, błyszcząca

13×50×6 cm, drewniana, rustykalna
W magazynie
27×60×15 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynie
20×72×20 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynie
Drewniana, prosta
W magazynie

Prosta
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna
W magazynie
16×60×62 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
70×64×20 cm, dębowa, matowa
W magazynie
67×119×23 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Francuska, bawełniana, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, satynowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie