




Wymiary 45×140×40 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1560,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stolik telewizyjny Tima Walnut zachwyca prostym i ponadczasowym designem. Jest wykonany 100% z litego drewna sosnowego w kolorze orzecha, który nadaje wnętrzu ciepły i elegancki wygląd. Konstrukcję uzupełnia rama z hartowanego szkła, która podkreśla nowoczesny charakter stolika i zapewnia stabilność. Otwarte półki zapewniają praktyczną przestrzeń do przechowywania sprzętu multimedialnego i drobnych akcesoriów. Dzięki kompaktowym wymiarom i możliwości zamocowania do ściany stolik nadaje się zarówno do mniejszych, jak i większych salonów. Parametry i specyfikacje: materiał: lite drewno sosnowe, hartowane szkło wymiary: 140 × 45 × 40 cm wysokość półki: 23 cm wysokość nóżek: 9 cm kolor: orzech
| Szerokość: | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 45 cm |
| Materiał | Drewno, Szkło |
|---|---|
| Rodzaj stolika telewizyjnego | Na nóżkach |
| Kolor | Brązowa |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj drewna | Sosna, Orzech włoski |
| Dekor | Orzech |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

45×114×36 cm, nowoczesna, laminatowa
W magazynie
30×180 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Nowoczesna, sosnowa
W magazynie
40×180×31 cm, wisząca, nowoczesna
W magazynie
18×120 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
45×114×36 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Industrialna

Drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynie
38×120×30 cm, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, industrialna
W magazynie
49×135×68 cm, nowoczesna, sosnowa
W magazynie
40×100×29 cm, matowa
W magazynie
Nowoczesna, sosnowa
W magazynie
45×120×35 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynie
Drewniana, nowoczesna
W magazynie
49×145×36 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Matowa
W magazynie
Wisząca, matowa
W magazynieDostawa gratis
48×187×38 cm, błyszcząca, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
26×180 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
35×160 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
42×149×35 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, dębowa
Dostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
29×160 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
56×120 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynie
42×149 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
38×140×35 cm, matowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie