







Wymiary 240 cm, ⌀ 300 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 289,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Parasol do powieszenia posiada 6 stalowych żeber o wymiarach 12 x 18 mm i jest wykonany z poliestru o gramaturze 160 g/m2. Solidny stalowy drążek ma średnicę 4,8 cm. Stojak dołączony do produktu można obciążyć betonowymi płytkami, aby zwiększyć ogólną stabilność.Otwieranie parasola odbywa się za pomocą uchwytu. System zwijania ma plastikową obudowę z metalowym mechanizmem zwijającym - metalowa korba, metalowy wałek i metalowa zębatka z metalową zawleczką. Kolor szary.Właściwości: kolor: czarny/szarymateriał: stale/PE
| Wysokość: | 240 cm |
|---|---|
| Średnica: | 300 cm |
| Rodzaj | Konsole |
|---|---|
| Kształt | Kwadratowy |
| Materiał konstrukcyjny | Metal |
| Regulowane | Tak |
| Kolor | Szara |
| Materiał | Stal + poliester |
| Waga | 10,2 kg |
| Producent | Happy Green |


Regulowana
W magazynieDostawa gratis
Regulowana
W magazynieDostawa gratis
Regulowana
W magazynieDostawa gratis

Okrągła
W magazynie
Regulowana
W magazynieDostawa gratis





Regulowana
W magazynieDostawa gratis

Okrągła
W magazynie

Regulowana
W magazynie

Metalowa
W magazynie

Regulowana
W magazynieDostawa gratis
Regulowana
W magazynieDostawa gratis
Metalowa
W magazynie
Regulowana
W magazynieDostawa gratis



Drewniana
W magazynieDostawa gratis
217 cm, ⌀ 230 cm
W magazynie

Okrągła
W magazynieDostawa gratis
Okrągła
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie

Kwiaty, francuska, bawełniana satyna
W magazynie