



Wymiary 72×60×60 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 414,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stolik ogrodowy Lavia Brown o średnicy 60 cm to praktyczny i elegancki dodatek na taras, balkon i do ogrodu. Dzięki większej powierzchni użytkowej doskonale sprawdzi się jako stolik jadalny przy mniejszym zestawie ogrodowym lub jako centralny element kącika ogrodowego.Stolik wykonany jest w 100% z drewna bukowego, które wyróżnia się wytrzymałością i naturalnym wyglądem. Drewno pozostawiono bez lakieru, aby podkreślić jego autentyczną fakturę, a następnie pokryto je ochronną powłoką na bazie wody, która pomaga chronić materiał przed wilgocią i typowymi czynnikami zewnętrznymi.Prosty kształt i brązowa kolorystyka nadają mu ponadczasowy charakter i pozwalają z łatwością łączyć go z innymi meblami ogrodowymi. Stolik ogrodowy Lavia Brown stanowi idealny wybór zarówno jako samodzielny element, jak i jako dodatek do foteli i zestawów ogrodowych z tej samej kolekcji.Parametry i specyfikacje materiał: 100% drewno bukowe wykończenie: wersja bez lakieru ochrona drewna: wodorozcieńczalna powłoka ochronna kolor: brązowy wymiary: szerokość 60 cm, głębokość 60 cm, wysokość 72 cm
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Materiał | Drewno |
|---|---|
| Rodzaj drewna | Akacja |
| Kształt | Kwadratowe |
| Kolor | Brązowa |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Rozmiar | 60 cm |
| Producent | Hanah Home |

15×85×100 cm
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, rozkładana, prostokątna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
52×17×52 cm
W magazynieDostawa gratis
15×67×119 cm, drewniana, okrągła
W magazynieDostawa gratis
85×12×76 cm, drewniana, okrągła
W magazynieDostawa gratis

Drewniana, rozkładana, prostokątna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
62×6×62 cm
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie