




Wymiary 50×140×40 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 723,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka pod telewizor Tilsim Black and Pine łączy styl industrialny z praktycznym rozwiązaniem w zakresie przestrzeni do przechowywania. Połączenie czarnej kolorystyki i dekoracji w stylu sosnowym nadaje jej nowoczesny wygląd i sprawia, że z łatwością wkomponuje się w różne wnętrza.Stolik wykonany jest w 100% z płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm, uzupełnionej metalowymi nogami zapewniającymi dobrą stabilność. Posiada trzy szuflady oraz otwarte półki, które pozwalają na uporządkowane przechowywanie sprzętu elektronicznego i akcesoriów. Dzięki melaminowej powierzchni jest łatwy w utrzymaniu, a dla większego bezpieczeństwa można go przymocować do ściany.Parametry i specyfikacje: materiał: płyta wiórowa pokryta w 100% melaminą grubość blatu: 18 mm wymiary: 140 × 50 × 40 cm (szer. × wys. × gł.) nóżki: metalowe, wysokość 22 cm kolor: czarny i sosnowy
| Szerokość: | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Materiał | Laminat |
|---|---|
| Rodzaj stolika telewizyjnego | Na nóżkach |
| Kolor | Czarna |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
| Rodzaj drewna | Sosna |
| Dekor | Sosna |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

Głębokość, na nóżkach, matowa
W magazynieDostawa gratis
33×200×45 cm, wisząca, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, z orzecha włoskiego
W magazynie
33×200×45 cm, wisząca, matowa
W magazynieDostawa gratis
Głębokość, na nóżkach, matowa
W magazynieDostawa gratis
Industrialna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
41×200 cm, głębokość, matowa
W magazynie
Głębokość, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Dębowa, głębokość, matowa
W magazynieDostawa gratis
Głębokość, na nóżkach, matowa
W magazynieDostawa gratis
57×200 cm, głębokość, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
57×200×42 cm, nowoczesna, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
40×200 cm, wisząca, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Dębowa, głębokość
W magazynieDostawa gratis
57×200 cm, na nóżkach, matowa
W magazynieDostawa gratis

53×200×45 cm, nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Dębowa, industrialna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Dębowa, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Wisząca, głębokość, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Wisząca, błyszcząca, z orzecha włoskiego
W magazynieDostawa gratis
Głębokość, na nóżkach, matowa
W magazynieDostawa gratis
Wisząca, matowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, na nóżkach, matowa
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie