




Wymiary 43×138×30 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 463,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka pod telewizor Siena Oak wyróżnia się naturalnym wykończeniem w kolorze dębu oraz delikatnym akcentem w stylu bohemy, który nadaje salonowi ciepły i przytulny charakter. Proste linie i wyważone proporcje sprawiają, że jest to uniwersalny mebel, który z łatwością wkomponuje się zarówno w nowoczesne, skandynawskie, jak i klasyczne wnętrza.Stolik wykonany jest w 100% z płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm, co zapewnia wytrzymałość i stabilność podczas codziennego użytkowania. Praktyczna przestrzeń do przechowywania oferuje miejsce na sprzęt telewizyjny oraz akcesoria i pomaga utrzymać porządek w salonie.Parametry i specyfikacje: materiał: płyta wiórowa pokryta w 100% melaminą grubość blatu: 18 mm wymiary: szerokość 138 cm, wysokość 42,6 cm, głębokość 29,5 cm kolor: dąb
| Szerokość: | 138 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 43 cm |
| Rodzaj stolika telewizyjnego | Na nóżkach |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski, Retro |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Materiał | Laminat |
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Dekor | Dąb |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |


Nowoczesna, na nóżkach, matowa
W magazynieDostawa gratis
57×200 cm, na nóżkach, matowa
W magazynieDostawa gratis
Wisząca, matowa
W magazynieDostawa gratis
Głębokość, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Wisząca, błyszcząca, z orzecha włoskiego
W magazynieDostawa gratis
33×200×45 cm, wisząca, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Industrialna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis

Głębokość, na nóżkach, matowa
W magazynieDostawa gratis
Dębowa, industrialna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Dębowa, głębokość
W magazynieDostawa gratis
57×200×42 cm, nowoczesna, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Wisząca, głębokość, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, z orzecha włoskiego
W magazynie
57×200 cm, głębokość, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Dębowa, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Głębokość, na nóżkach, matowa
W magazynieDostawa gratis
Głębokość, na nóżkach, matowa
W magazynieDostawa gratis
Głębokość, na nóżkach, matowa
W magazynieDostawa gratis
Dębowa, głębokość, matowa
W magazynieDostawa gratis
33×200×45 cm, wisząca, matowa
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie