



Wymiary 25×120×20 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 174,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Półka Aby White and Walnut to szeroka półka ścienna o przegrodzonym wnętrzu, łącząca czystą biel z ciepłym dekorem orzechowym. Dzięki temu kontrastowi prezentuje się nowocześnie, a jednocześnie naturalnie, dzięki czemu doskonale pasuje do współczesnych, skandynawskich i minimalistycznych wnętrz. Poziła konstrukcja o szerokości 120 cm stanowi wyrazisty element na ścianie i oferuje wystarczająco dużo miejsca na książki, zdjęcia, dekoracje lub mniejsze pojemniki do przechowywania. Konstrukcja z płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm została zaprojektowana z myślą o codziennym użytku domowym, a półka jest przeznaczona do trwałego montażu na ścianie.Parametry: materiał: 100% płyta wiórowa pokryta melaminą grubość materiału: 18 mm kolor: biały / orzech szerokość: 120 cm wysokość: 25 cm głębokość: 19,8 cm
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 20 cm |
| Wysokość: | 25 cm |
| Materiał | Laminat |
|---|---|
| Kształt | Proste |
| Kolor | Biała |
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
| Dekor | Orzech |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 20 kg |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

Drewniana, nowoczesna, industrialna
W magazynie
45×30 cm, matowa, prosta

60×30 cm, nowoczesna, matowa

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie