



Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Nadaj swojej sypialni młodzieńczego charakteru! Pastelowe kropki na szarym tle to właściwy wybór dla wszystkich, którzy nie tolerują konwencji. Wesoła pościel bawełniana w groszki w różnych kolorach i wielkościach rozbudzi wyobraźnię i wniesie do snu tylko zabawne przygody. Dodatkowo świetnie będzie wyglądała w pokoju dziecięcym. Miękka i przyjemna 100% bawełna zapewni komfortowy sen. Pościel jest taka sama z obu stron, posiada praktyczne zapinanie na suwak. Komplet zawiera: · 1 poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm · 1 poszwę na kołdrę 140 x 200 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Kropki |
| Kolor | Szara |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 115 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Odpowiada opisowi produktu. Zadowolenie.
Duże zadowolenie.
Piękny wzór.
Ładne, wysokiej jakości
Lubię bawełnę, to dobra jakość w rozsądnej cenie.

W serduszka, kropki, łóżko jednoosobowe
W magazynie
160×200 cm, w serduszka, kropki
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
140×200 cm, zwierzęta, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, krepowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
140×200 cm, łóżko jednoosobowe, mikroflanel
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
200×220 cm, kwiaty, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kropki, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, satynowa, guziki
W magazynie
W paski, w gwiazdy, łóżko jednoosobowe
W magazynie
140×200 cm, jesienna, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, mikrofibra
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
Poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×200 cm, kwiaty, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, poliestrowa, zamek
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, krepowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
140×220 cm, kropki, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie