



Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel jest wykonana z przyjemnej bawełny i zapewnia doskonały komfort podczas snu. Ponadto pięknie wygląda i ma wysokiej jakości nadruk, który gwarantuje stabilność wymiarów i kolorów. Aby pościel służyła jak najdłużej, zalecamy pranie po lewej stronie z zapiętymi otworami. Pościel posiada zapięcie na zamek błyskawiczny. Zestaw zawiera: · 1x poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm · 1x poszwę na kołdrę 140 x 200 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Kolor | Niebieska |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 135 g/m2 |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Bellatex |
Opinie użytkowników
Piękna i wysokiej jakości pościel.

Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
90×200 cm, poliestrowa, zamek
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
200×220 cm, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
200×220 cm, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko dwuosobowe, poliestrowa, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
200×220 cm, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Poliestrowa, zamek
W magazynieDostawa gratis
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, krepowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, bawełniana satyna
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
200×220 cm, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynieDostawa gratis
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie