

Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 54,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Poszewka na poduszkę Visco jest wykonana ze wzmocnionej bawełny, co zapewnia dodatkowy komfort. Jest miękka, gładka i przyjemna w dotyku. Poszewka posiada certyfikat STANDARD 100 wydany przez OEKO - TEX.
| Zapinanie | Zamek błyskawiczny |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Kolor | Biała |
| Motyw | Jednokolorowe |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 45 x 75 cm |
| Rozmiary poduszki | 45 x 75 cm |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | B.E.S. Petrovice |
Opinie użytkowników
Dobrze i starannie uszyta poszewka na poduszkę.

Jednokolorowa
W magazynie
Lniana, rustykalna, retro
W magazynie
Guziki
W magazynie

Lniana, rustykalna, retro
W magazynie
Lniana, rustykalna
W magazynie
45×120 cm, prostokątna, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, jednokolorowa, na zamek
W magazynie

Na zamek
W magazynie
Retro
W magazynie

Lniana, rustykalna, na zamek
W magazynie



Bawełniana, guziki
W magazynie



Guziki, satyna
W magazynie
Bawełniana, nowoczesna
W magazynie
Guziki
W magazynie
Lniana, rustykalna
W magazynie
Na zamek
W magazynie


Lniana, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
Na zamek
W magazynie

Lniana, rustykalna, na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Elastyczna
W magazynie

Ochraniacze na materac
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Klasyczna, na ścianę
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie