
Bellatex prześcieradło frotte zielony szałwiowy, 140 x 200 cm
Napinająca, bawełniana
W magazynieWymiary 180×200 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 122,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Prześcieradło z dżerseju z elastanem jest bardzo elastyczne, gładkie i dobrze utrzymuje się na materacu. Prześcieradło wyposażono w gumkę wszytą do tunelu. Zaletą jest łatwe czyszczenie.
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Mocowanie | Naciąg |
|---|---|
| Materiał | Dżersej, Bawełna |
| Kolor | Biała |
| Gramatura | 165 g/m2 |
| Rodzaj łóżka | Łóżko podwójne standard |
| Rozmiar | 180 x 200 cm |
| Rozmiary | 180 x 200 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | Bellatex |

Napinająca, bawełniana
W magazynie
200×220 cm, napinająca, bawełniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie

200×220 cm, napinająca, bawełniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
Napinająca, bawełniana
W magazynie




180×200 cm, napinająca, bawełniana
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
90×200 cm, bawełniana
W magazynie

60×120 cm, napinająca, bawełniana
W magazynie

Dżersejowa
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
90×200 cm, bawełniana
W magazynie
90×200 cm, bawełniana
W magazynie


Klasyczna, bawełniana
W magazynie
60×120 cm
W magazynie
90×200 cm, napinająca, dżersejowa
W magazynie
60×120 cm, bawełniana
W magazynie

70×140 cm
W magazynie
Napinająca, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie