





Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Idealna ochrona krzeseł i stylowy dodatek w jednym? Jest to możliwe z praktycznymi pokrowcami elastycznymi Magic clean. Stylowy czerwony kolor w odcieniu ciemnego bordo doskonale uzupełni wystrój każdego wnętrza. Pokrowiec elastyczny pomoże ożywić stare meble i ukryć wszelkie niedoskonałości i zużycie. Ochroni je także przed zabrudzeniami i uszkodzeniami, co docenisz mając nawet zupełnie nowe meble.Dzięki wysokiej jakości materiału pokrowiec jest bardzo przyjemny w dotyku, a jednocześnie odporny na zużycie i łatwy w nakładaniu. Jest rozciągliwy we wszystkich kierunkach, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtu, ułatwiając pracę podczas manewrowania.Wymiary pokrowca: wymiary siedziska 45 - 50 cm, wysokość oparcia 45 - 56 cmZawartość zestawu:• 2x pokrowiec na krzesło
| Elastyczne | Tak |
|---|---|
| Ilość sztuk w zestawie | 2 szt. |
| Materiał | 95% poliester, 5% elastan |
| Rodzaj pokrowca | Pokrowiec na krzesło |
| Rozmiar | 45-50 cm |
| Rozmiary | 45-50 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Ładna struktura, bardzo elastyczny, ładny kolor
+ Potrzebowałam uzupełnić już używane pokrowce, rozmiar, kolor i rodzaj materiału pasują - jak na razie nic
Dobra jakość, jako ochrona krzesła super.

Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie

Elastyczna
W magazynie


Elastyczna
W magazynie









Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie



Elastyczna
W magazynie




Elastyczna
W magazynie





Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Na drzwi, na stół
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Do sypialni, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Szklana, dawkowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Solarna, ścienne oświetlenie, plastikowa
W magazynie


Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie