


Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Chroń swoje krzesła i podaruj im nowy, elegancki wygląd dzięki elastycznym pokrowcom Comfort Plus. Pokrowiec w neutralnym brązowo-beżowym kolorze z eleganckim wzorem piórek w mgnieniu oka zamieni Twoje krzesło w zupełnie nowy mebel. Pomoże ożywić stare meble i ukryć wszelkie niedoskonałości i zużycie, ale jednocześnie uchroni je przed zabrudzeniami i uszkodzeniami, co docenisz mając nawet zupełnie nowe meble. Dzięki wysokiej jakości materiałowi z dużą zawartością bawełny pokrowiec jest bardzo przyjemny w dotyku, a jednocześnie odporny na zużycie i łatwy do nałożenia. Łatwo się rozciąga we wszystkich kierunkach, dzięki czemu idealnie się dopasowuje do kształtu i ułatwia pracę podczas manipulacji. Wysokość części pokrowca na oparcie to 51 cm.
| Kolor | Brązowa |
|---|---|
| Elastyczne | Tak |
| Ilość sztuk w zestawie | 2 szt. |
| Materiał | 62 % bawełna, 36 % poliester, 2 % elastan |
| Rodzaj pokrowca | Pokrowiec na krzesło |
| Rozmiar | 40 - 50 cm |
| Rozmiary | 40 - 50 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Produkt w rzeczywistości wygląda tak, jak na zdjęciu.
Dobra jakość
Szybka dostawa
Ładne i wysokiej jakości pokrycie.
Wydaje się być wykonany z wysokiej jakości materiału.
Świetna rzecz, nawet ze starego krzesła nowe, piękny motyw, tkanina doskonale pasuje.
Duże zadowolenie

Elastyczna
W magazynie



Elastyczna
W magazynie




Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie

Elastyczna
W magazynie


Elastyczna
W magazynie

Elastyczna
W magazynie


Elastyczna
W magazynie





Elastyczna
W magazynie


Elastyczna
W magazynie



Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Na drzwi, na stół
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Do sypialni, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Szklana, dawkowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Solarna, ścienne oświetlenie, plastikowa
W magazynie


Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie