





Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zapewnij swoim krzesłom idealną ochronę i elegancję dzięki pokrowcowi elastycznemu Elegant. Stylowy ciemnoniebieski pokrowiec ożywiony przez biały wzór geometryczny to odpowiedni dodatek nie tylko do nowoczesnego wnętrza.. Pokrowiec elastyczny pomoże odświeżyć stare meble i ukryć wszelkie niedoskonałości i zużycie, ale także ochroni je przed zabrudzeniami i uszkodzeniami, co docenisz, nawet mając zupełnie nowe meble. Dzięki wysokiej jakości materiałowi pokrowiec jest bardzo przyjemny w dotyku, a jednocześnie odporny na zużycie i łatwy do powlekania. Łatwo się rozciąga we wszystkich kierunkach, dzięki czemu bez trudności idealnie dopasuje się do kształtu mebla i ułatwi pracę podczas naciągania. Przy zabrudzeniu wystarczy go ściągnąć i wyprać, dzięki czemu Twoje meble zawsze będą jak nowe i pięknie czyste. Wymiary pokrowca: wymiary siedziska 45 - 50 cm, wysokość krzesła 45 - 56 cm. Zawartość zestawu: · 2x pokrowiec na krzesło
| Kolor | Niebieska |
|---|---|
| Elastyczne | Tak |
| Ilość sztuk w zestawie | 2 szt. |
| Materiał | 94 % poliester, 6 % elastan |
| Rodzaj pokrowca | Pokrowiec na krzesło |
| Rozmiar | 45-50 cm |
| Rozmiary | 45-50 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Materiał cieńszy, ale to nie przeszkadza. Ładnie leży, tylko nie zapomnijcie, że w opakowaniu są 2 sztuki.
łatwa konserwacja


Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie

Elastyczna
W magazynie



Elastyczna
W magazynie

Elastyczna
W magazynie

Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie





Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie











Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Zapachowa, sztukowa
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna
W magazynie
77×38×29 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie

Porcelanowa
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
Łańcuchy świetlne, akumulatorowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie