







Wymiary ⌀ 29 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Patelnia z powłoką teflonową do ryb wykonana jest z odlewanego aluminium o grubości 5 mm. Dzięki odlewanemu aluminium ciepło rozprowadza się szybko i równomiernie po całej powierzchni. Jest to szczególnie ważne podczas smażenia, ponieważ potrawy są równomiernie smażone niezależnie od ich położenia.Patelnia YATO pokryta jest oryginalnym trójwarstwowym systemem powłok TEFLON™ PLATINUM PLUS, który ma najlepsze parametry dostępne na rynku.Trójwarstwowa powłoka TEFLON™ PLATINUM PLUS zapobiega przywieraniu potraw do powierzchni patelni. Umożliwia to smażenie przy użyciu minimalnej ilości tłuszczu. Ponadto jest przystosowana do pracy w temperaturach do 250°C, co pozwala na smażenie lub grillowanie bez obawy o uszkodzenie patelni.Najważniejszą zaletą powłoki TEFLON™ PLATINUM PLUS jest wysoka odporność na ścieranie i zarysowania. Można używać metalowych przyborów kuchennych. Istotną zaletą powłoki TEFLON™ jest również łatwe i szybkie czyszczenie. Rękojeść wykonana jest ze stali epoksydowej, która jest połączona z częścią roboczą trzema nitami.
| Średnica: | 29 cm |
|---|
| Materiał | Teflon, Aluminium |
|---|---|
| Kolor | Szara |
| Zastosowanie | Indukcja, Elektryczne, Gazowe |
| Przeznaczone na | Grillowania |
| Z nieprzywierającą powłoką | Tak |
| Zestawy | Sztukowe |
| Długość | 40 cm |
| Elektryczność | Tak |
| Gaz | Tak |
| Indukcja | Tak |
| Ogrzewanie w piekarniku | Tak |
| Szkło ceramiczne | Tak |
| Waga | 2,25 kg |
| Zmywarka | Tak |
| Producent | YATO |

⌀ 20 cm, gazowa, pieczenie w piekarniku
W magazynie
Z pokrywką
W magazynie
Wok, stal nierdzewna, indukcja
W magazynie
⌀ 28 cm, gazowa, pieczenie w piekarniku
W magazynie
Stal nierdzewna, indukcja
W magazynie
Wok, stal nierdzewna, indukcja
W magazynie
Wok, aluminium
W magazynie
⌀ 22 cm, żeliwna, gazowa
W magazynie

⌀ 24 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
Stal nierdzewna, indukcja
W magazynie
⌀ 24 cm, gazowa, elektyczna
W magazynie
Stal nierdzewna, indukcja
W magazynie
⌀ 28 cm, gazowa, aluminium
W magazynie
Stal nierdzewna, aluminium
W magazynie
Aluminium
W magazynie
Indukcja
W magazynie
Z pokrywką
W magazynie

Z pokrywką, na naleśniki, stal nierdzewna
W magazynie


Z pokrywką
W magazynie
Stal nierdzewna, aluminium, indukcja
W magazynie

⌀ 37 cm, żeliwna, gazowa
W magazynie
Stal nierdzewna, indukcja
W magazynie

⌀ 24 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie


⌀ 28 cm, aluminium, indukcja
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie